Squid Game dizisine doyamayanlara müjde!

Squid Game dizisinin yönetmeninin elinden 3 film Netflix platfotmuna eklendi. İşte detaylar.

Squid Game dizisine doyamayanlara müjde!

Squid Game dünya çapında bir başarı elde etti. Aynı anda 80 ülkede bir numara olan Güney Kore yapımı dizi hala en çok izlenen Netflix dizisi konumunda. Hal böyle olunca dizinin hayranları ikinci sezon haberi bekler oldu. Henüz ikinci sezonla ilgili bir duyuru gelmemesine rağmen Netflix Squid Game hayranlarını sevindirecek başka bir duyuru yaptı. 

Resmi Twitter sayfası aracılığıyla yapılan duyuruya göre Netflix, Squid Game'i yazıp yöneten Hwang Dong-hyuk‘nun elinden çıkmış 3 farklı filmi platformuna ekledi.

Squid Game dizisine doyamayanlara müjde!

Squid Game dizisine doyamayanlara müjde! - Resim : 1

Squid Game artık bir fenomen haline geldi. Dünya çapında yankı uyandıran yapım bazı ülkelerde eleştirilere dahi maruz kaldı. Cadılar Bayramı için kostümlerin yasaklanması gibi durumlar söz konusu oldu. Ancak buna rağmen dizi başarısından hiçbir şey kaybetmedi. 

Hayranlar Squid Game dizisine doyamadı. Bu nedenle aynı yönetmenin elinden çıkan filmleri izlemek bir nebze mutluluk sebebi olabilir. Netflix yönetmen Hwang Dong-hyuk'un elinden çıkan filmleri platformuna eklediğini duyurdu.

Yönetmen, Squid Game’den önce Silenced, Miss Granny ve 2017 yapımı The Fortress adlı filmleri yönetmiş. Netflix tarafından yapılan duyuruda: “Hwang Dong-hyuk görsel olarak şaşırtıcı ve sosyal açıdan da ilgi çekici Squid Game’i hayata geçirmeden önce beğenilen birkaç Güney Kore filmini yönetmişti. Bu filmlerin üçü artık Netflix ABD’de izlenebilir durumda!” ifadelerine yer verildi.