Güncel

Squid Game gerçek oluyor! Büyük ödül 4,56 milyon dolar!

Squid Game'e dayalı gerçek bir dünya oyunu kuruluyor. Netflix en popüler dizisi hakkında yapımları artıracak. İşte tüm detaylar.

Squid Game gerçek oluyor! Büyük ödül 4,56 milyon dolar!

Netflix, Squid Game'in başarısını ikinci bir sezonla devam ettirmekle kalmayacak. Variety, yayıncının Kore dizisinden uyarlanan Squid Game: The Challenge adlı bir realite yarışma programı hazırladığını belirtiyor. 10 bölümlük yapım, hem diziden "ilham alınan" oyunlarda hem de yeni etkinliklerde 456 kişiyi karşı karşıya getirecek.

Neyse ki burada kimse ölmüyor, ancak yarışmaya katılanların sonuna kadar uğraşmaları için hala iyi bir neden var: kazanan 4,56 milyon dolarlık büyük bir ödül alacak. Şirket, İngiltere'deki çekimlerden önce dünya çapında İngilizce konuşan katılımcılar için yayın yapacak. Netflix, Squid Game: The Challenge'ın ne zaman prömiyer yapacağını söylemese de, ABD yayın sayfasında adayların 2023'ün başlarında projeye başvurabileceği belirtiliyor.

Squid Game gerçek oluyor! Büyük ödül 4,56 milyon dolar!

netflix squid game

Bir realite TV yan ürünü şaşırtıcı oldu desek yanlış olur. Squid Game, Netflix'in tüm zamanların en popüler programı olmaya devam ediyor ve Altın Küre ve SAG ödülleri kazandı. Şirket ayrıca servetini tersine çevirmeye hevesli. Yayın akışı devi son dönemlerde daha şiddetli rekabetler, sınırlı büyüme potansiyeli ve hesap paylaşımının ardından son on yılda ilk kez abone kaybını bildirdi. Yarışma, Netflix'in ikinci sezonu izlemeye istekli olanların ötesinde yeni abonelere ulaşmasına da yardımcı olabilir. Konuyla ilgili fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Siz bu yarışmaya katılır mıydınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.