Güncel

Squid Game ikinci sezonunu bekleyenlere müjde!

Netflix'in en popüler dizilerinden Squid Game ikinci sezonuyla ekranlara gelebilir. Yönetmen dizinin yeni sezonu kesinleşmiş gibi bazı açıklamalarda bulundu.

Squid Game ikinci sezonunu bekleyenlere müjde!

Squid Game dünya genelinde binlerce hayrana sahip bir Netflix dizisi. İkinci sezon olacak mı olmayacak mı söylentileri sürerken dizinin yaratıcısının açıklamaları ikinci sezonun kesinleştiğine ışık tuttu. Bununla da kalmayıp artık yeni sezon hakkında bazı bilgilere sahibiz.

Squid Game ikinci sezonunu bekleyenlere müjde!

squid game

Netflix'in hit Kore dizisi, ilk sezonunu Oyuncu 456 (Lee Jung-jae) olan Seong Gi-hun ile sonlandırdı. İlk sezonun sonunda baş karakterimiz kızını görmek için uçağa binmek yerine, neredeyse hayatına mal olan ve diğer 455 yarışmacının ölümüne neden olan sadist oyundan intikam almak geri döndü. Yayın hizmeti Netflix henüz Squid Game için yeni sezonu onaylamamış olsa da, yönetmen Hwang Dong-hyuk şimdiden 2. sezon garantiymiş gibi açıklamalar yapıyor. Yönetmen,  ana karakter Gi-hun'un 2. sezonda daha büyük bir kararla karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

Yönetmen Hwang "Resmi bir ortamda 2. sezonu tartışmak için gerçekten doğru yerde değilim, ancak 2. sezon olacaksa, gördüğümüz ilk sezonda Gi-hun değişecek. Gi-hun insanlığı aracılığıyla öne çıkan bir karakter" ifadelerine yer verdi. "İlk sezonda onun insanlığı çok pasif bir şekilde gösteriliyor. Ama ikinci sezonda oyunlardan öğrendiklerini ve ilk sezondaki deneyimlerini daha fazla kullanacağını düşünüyorum" Hwang, "Aynı zamanda, geçmişte oyunları kazanan ve şimdi Front Man olarak karşımıza çıkan siyah maskeli karakter Darth Vader konumunda." benzetmesini de yaptı.

Eylül ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, Squid Game, Netflix'in şimdiye kadarki en büyük dizisi. ABD'de 1 numaraya ulaşan ilk Kore dizisi oldu. Yayıncının ilk 10 listesinin bulunduğu 94 ülkenin tümünde listelerin zirvesinde yer aldı. 

Yorumlar
Xəlilli Ayan
İzleyemedim
Cevapla
Şimal
Bir izleyebilsem
Cevapla
Bok
Güzel film
Cevapla
Sjsjsjsj
Film değil dizi bokcum
Selim Karatekin
Netflix de izlediğim en iyi filim bence izlemeyenler için tavsiye ederim😁
Cevapla
Yunus Güzel
SQUİD GAME çok iyi bir film bence
Cevapla
Ali
Dizi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.