Güncel

Stan Lee'den Tom Holland'a övgü dolu sözler!

Spider-Man denildiği zaman hemen hemen birçok insanın aklına direkt olarak oyuncular gelmekte. Geçmişi biraz çalkantılı olan karakter hakkında sizce Stan Lee ne düşünüyor dersiniz?


15 senedir üç farklı oyuncu tarafından canlandırılan Spider-Man karakterinin artık kabak tadı vermeye başladığının farkındayız. Bu yüzden Spider-Man denildiği zaman hemen gündeme oyuncular geliyor diyebiliriz. Peki ya Sten Lee bu konuda hakkında ne düşünüyor dersiniz? 

Stan Lee ve Steve Ditko ortaklığında yaratılan karakter zamanla en çok bilinen ve sevilen süper kahraman haline gelmeyi başarmıştı. Fakat zamanında zorlu bir dönemden geçen Marvel bu karakterin sinema haklarını Sony'e satması işleri biraz zora sokmuştu. Önce Tobey Maguire'ın rol aldığı Sam Raimi'nin Spider-Man üçlemesi geldi. Ardından Sony bir de Andrew Garfield ile Amazing Spider-Man'e el attı fakat Marc Webb'in yönettiği seri ikinci filmde son buldu.

Ardından Captain America Civil War konusunda Sony ve Marvel anlaşma yaptı. Böylece üçüncü Spider'ımız Tom Holland gelmiş oldu evrene. Dolayısıyla söz konusu Spider-Man olunca söylenebilecek çok fazla şey bulunuyor. Stan Lee bu karmaşık konu hakkında attığı bir tweet ile;

"Bana sorarsanız Tom Holland harika bir Spider-Man. Bu karakteri tasarlama sürecimde kafamda canlandırdığım versiyonla aynı boyda ve yaşta. Spider-Man hiçbir zaman çok geniş yapılı bir karakter olmadı." dedi.

Bu tweet üzerine çok net bir şekilde anlıyoruz, Stan Lee'nin seçimi Tom Holland'dan yana. Peki ya sizin favori Spider-Man karakteriniz hangisi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.