Oyun

Battlefield 5'ten beklenen ilk fragman geldi!

Battlefield'ın resmi Twitter hesabı, yeni gelecek olan Battlefield oyunundan kısa bir tanıtım videosu yayınladı.


Battlefield 5'in resmi Twitter hesabı, yeni Battlefield oyunu için kısa bir tanıtım videosu paylaşarak oyuncuların heyecanlanmasına sebebiyet verdi.

Yayınlanan tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla yeni Battlefield, İkinci Dünya Savaşı zamanlarında geçecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Battlefield 5 ile ilgili elimizde çok fazla bilgi yok. En azından yayınlanan video ile hangi dönemi ele alacağını kısmen öğrenmiş olduk.

Savaş dinamiğinde büyük geliştirmelerin yapıldığı yapımcı firma DICE ve EA tarafından gelen bilgiler arasında. Yayınlanan kısa videoda, kafasında pilot gözlüğü olan bir asker, karakterimize sessiz olmasını söylerken görülüyor. Kafasında pilot gözlüğü bulunan karaktere bakarak oyunun en azından günümüzde geçmeyeceği sonucuna ulaşabiliriz.

Ek olarak bu görüntünün bir online maçtan alınmış olduğunu da skor ekranından ve takım arkadaşınız üzerinizde doğdu ibaresinden anlayabiliyoruz.

Yeni Call of Duty oyununa nazaran hikaye modunu da içerisinde barındıracak olan Battlefield'ın tanıtımı 23 Mayıs Çarşamba günü Türkiye saati ile 23:00'da yapılacak. Trevor Noah tarafından sunulacak tanıtımı canlı olarak YouTube, Twitch ve Mixer üzerinden izleyebileceksiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.