Güncel

TCL en yeni ürünleriyle CES 2019'da!

TCL, Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) yeni Alcatel akıllı telefonları, BlackBerry Mobile güncellemeleri ve akıllı telefon ekranlarındaki son yeniliklerini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. İşte detaylar!


Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'na (CES) birkaç gün kalmışken, TCL Cummunication bir kez daha yeni teknolojilerinin yanı sıra, mobil cihazlar ve internet cihazlarından oluşan portföyünü de sergilemeye hazırlanıyor.

TCL, CES kapsamında en yeni Alcatel akıllı telefonlarının ve internet ürünlerinin yanı sıra, TCL tarafından geliştirilen Alcatel Full View ekranını da içerecek olan yeni 2019 Alcatel Serisi akıllı telefonları da tanıtacak.

Şirket ayrıca, BlackBerry KEY2 ve KEY2 LE dahil olmak üzere bütün BlackBerry akıllı telefon portföyünü de sergileyecek ve bu cihazların ABD'deki ve dünya genelindeki mağazalardaki bulunurluğunu da paylaşacak.

TCL en yeni ürünleriyle CES 2019'da!

TCL ayrıca CES'te, edge to edge ve dot ekran teknolojileri gibi şirketin en yeni akıllı telefon görüntüleme teknolojilerini de ilk defa sergileyecek. Bu teknoloji TCL Communication'ın, TCL televizyonları için ödüllü ekran panelleri de geliştiren kardeş şirketi CSOT aracılığıyla mümkün olmuştur.

CSOT, LCD panellerin yanı sıra LTPS, AMOLED ve esnek ekranlar gibi gelişmiş ekran teknolojilerinde de bilgi sahibi bir marka. TCL Communication'ın CSOT ile kurduğu yakın tedarik zinciri işbirliği, en yeni ekran teknolojilerine zamanında ulaşmasını ve öncelikli bir şekilde kullanmasını amaçlamakta olan bir isim.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi özel sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.