Mobil

Üç kameralı iPhone sızdırıldı!

2019'da piyasaya sürülecek telefonlar arasında 3 kameralı yeni bir iPhone modeli de var. İşte detaylar!


Son yıllarda akıllı telefonlarda popüler olan birden fazla kamera teknolojisi giderek abartılı hale gelmeye başladı. Önce arka yüzde 2 kamera ile başlayan bu furya sonradan ön kameraya da sıçradı ve günümüzde ikisi önde ikisi arkada olmak üzere 4 kameraları akıllı cep telefonları da bulunuyor.

Son olarak Huawei'nin Mate 20 Pro modelini arka yüze 3 kamera getirmesi çıtayı biraz daha yükseltti. Şimdi benzer bir hamlenin Apple cephesinden geleceği konuşuluyor. Apple'ın kullanacağı bu üçüncü kamera 12 Megapiksel çözünürlük sunacak ve 6P objektifle beraber gelecek.

Rapora göre telefon 3X optik, 5X de hibrit (dijital+ analog) yakınlaştırma sunacak. Bu 3 ana kemaralı telefon Apple'ın en üst düzey modeli olma potansiyeli taşıyacak denmekte.

Üç kameralı iPhone sızdırıldı!

Buna ek olarak Onleaks tarafından paylaşılan yeni görselde, 2019'da piyasaya sürülecek iPhone'un prototipleri görüntülendi.

Haliyle bu görüntü iddiaları iyice güçlendirdi. iPhone'un arka kamera setinin gösterildiği görsel, oldukça dikkat çekiyor. Kare bir çerçeve içine yerleştirilmiş 3 arka kamera, birbirlerine çapraz olacak şekilde konumlandırılmış. Apple'ın 2019 yılı içerisinde 3 kameralı yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor.

Onleaks, geçtiğimiz yıl da 2018 iPad Pro'nun tasarımını önceden takipçileriyle paylaşmıştı. Haliyle 3 kameralı yeni bir iPhone modelinin geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz artık. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Yorumlar
Alma
iPhone artık revaçta değil piyasayı pahalattı şimdi millet kaliteli çin malı telefonlara yöneldi çin malları kaliteli olduğu görenler pahalıya telefonları kimse almak istemiyorlar İnşallah batar apple .
Cevapla
Tamer
Apple fiyatı çok arttırdı diyenleri anlamak mümkün değil. Nerede yaşıyor bu insanlar? Huawai olmuş 8 bin lira. Neden anlamıyorsunuz devalüasyon oldu bu ülkede. Paramız pul oldu. Dolar bazında Apple ürünlerinin fiyatı artmadı. Biz fakirleştik. Yani hala böyle konuşanları gördükçe niye fakirleştiğimizi daha iyi anlıyorum.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.