Güncel

Teknoloji devi LG, öyle bir şaka yaptı ki!

LG, yaptığı şakayla müşterilerinin aklını işte böyle aldı!

Teknoloji devi LG, öyle bir şaka yaptı ki!

Dünyanın en büyük elektronik cihaz üreticilerinden LG, yeni nesil TV ve mobil cihazlarıyla ekosisteme olan katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllar içerisinde OLED teknolojisi ve Ultra HDTV'lerin arttığını ve kısa bir sürede hayatımızda yer edindiğini biliyoruz. 

1378389747_untitled-5.jpg

Günümüzde bir çok şirket ve evde kullanılan bu TV'ler gözümüzün bize verdiği görüntüden daha net bir deneyim sunuyor. Özellikle kapalı mekanlarda sunulan görüntü kullanıcıların anlık yanılmalarına yol açabiliyor. Kore'li dev üretici tam bu noktada binasında yeni Ultra HDTV'lerini test etmek için özel bir şaka için platform düzenledi. 

Dev bir ekranın özel bir ofisin arka planına yerleştirilerek gerçekleştirilen şakada, pencere gibi gösterilen manzaranın Ultra HDTV'den gelen bir görüntü anlamayan müşteriler hedef alınıyor. İş görüşmesi için masaya oturan kişiler, yetkilinin arkasındaki pencereden gelen meteoru farkedince bir anda panik olmaya başlıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri LG'nin müşterilerine yaptığı o güldüren şakayı hep birlikte izleyelim.

Yorumlar
Misafir
adamin dibisin lg diyen kardeşim; lg adam değil bir şirket; ) lütfen Türkçemizi guzel kullanalım.
Cevapla
Misafir
samsung olsa daha iyi olurdu
Cevapla
Misafir
adamın dibisin lg yarıldım gülmekten
Cevapla
Misafir
Kendini izlettiren, markayı duyuran, ciddi başarılı bir reklâm olmuş. Bravo ! (IRoN)
Cevapla
Daha oncede tuvaletlere yerlestirdigi ekranlarla gundeme gelmisti. lg bu konida uzman. ve reklamlarida bu yonde ilgi topluyor (bilent gul)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.