Güncel

Teknolojioku CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı'nda

Teknolojinin kalbi burada atacak!


Bilişim dünyasının kalbi bir kez daha 24 - 27 Ekim tarihleri arasında CeBİT Bilişim Avrasya'da atacak. Geçtiğimiz yıl 29 Kasım - 2 Aralık tarihinde düzenlenen fuar bu yıl Ekim ayında yine İstanbul'da düzenlenecek. Avrasya bölgesinin en büyük Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuarı, CeBIT Bilişim etkinlikleri yıllar boyunca gittikçe artan etkileyici bir ziyaretçi ve şirket katılım oranına sahip.

Bu yıl 14.'sü düzenlenecek CeBİT Bilişim fuarında Teknolojioku olarak sizleri karşılayacağız. Sizlere teknoloji dünyasından bir çok yeniliği aktaran, 2 yıldır yayın hayatına devam eden Teknolojioku, CeBİT Bilişim'de özel standıyla takipçilerini selamlayacak. 

1382516514_ibmcebitalmanya-1.jpg

Stand Adresimiz: 4-A34 kodlu (Hall 4/ A34) Dileyen takipçilerimiz CeBİT Sponsorları Sayfasından stand detaylarımıza da ulaşabilir. (http://www.cebitbilisim.com/sponsors-supporters) 

CeBİT Bilişim Fuarının yerleşkesine burada verdiğimiz 'ten ulaşabilirsiniz. 

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.

 CeBİT Bilişim genel tanıtım broşürüne erişmek isteyen takipçilerimiz bu linki kullanabilir.

Rakamlarla CeBIT Bilişim Eurasia 2012

  • 143.728 ziyaretçi
  • 1.071 fuar katılımcısı ve sponsor firma
  • 23 ülkeden katılımcı
  • 93 ülkeden ziyaretçi
  • 4.770 CeBIT Sinerji Zirvesi katılımcısı

İş bağlantıları açısından Avrasya'nın bu en etkin bilişim platformunda yerinizi ayırtarak bu büyük başarıdan işinizde yararlanabilirsiniz. Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor. Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2013 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak. 

Fuara nasıl katılabilirim?

CeBIT Bilişim Eurasia 2013 fuarımızda “ziyaretçi online kayıt sistemi”uygulanmaktadır. Davetli listenize aşağıdaki link üzerinden davetiye gönderimi yapabilirsiniz. Kapı girişlerinde davetlilerinizin sırada beklememeleri için on-line kayıt yaptırmalarını önemle hatırlatırız. 

İş Dünyası Salonları (Salon 4-8) sadece kurumsal ziyaretçiye açıktır.Ziyaretçilerin kurumsal e-posta adresleri ile sisteme giriş yapmaları gerekmektedir.Kurumsal e-posta adresleri olmayan ziyaretçiler fuar girişinde kartvizitlerini beyan edip iş dünyası hollerine giriş yapabilecekler. Kurumsal e-posta adresi ve kartvizitini olmayan ziyaretçiler sadece Kamu ve Dijital yaşam (Salon 6-7)salonlarını ziyaret edebilecekler.

NOT: 15 yaşın altındaki çocuklar fuar alanını tek başlarına ziyaret edemezler.Ancak velileri ile birlikte ziyarete edebilirler. 

Davetiyeler;
(TR) http://www.cebitbilisim.com/tr/online_davetiye.html
(ENG) http://www.cebitbilisim.com/online_invitation.html

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.