Güncel

TeknolojiOku olarak yeni yılınızı kutlarız!

1 yıl daha yaşlandık, o espriyi de yapalım, seneye görüşürüz :)

TeknolojiOku olarak yeni yılınızı kutlarız!

İki seneyi aşkın hizmet verdiğimiz Teknoloji dünyasında bir yılı daha geride bıraktık. 2013 yılı, bilim ve teknoloji dünyasının unutulmaz yıllarından birisi oldu şüphesiz. Dijital dünyanın parazitli raflarına kaldırılacak onlarca yeni buluş, onlarca yeni elektronik cihaz hayatımıza giriş yaptı.

Diğer yandan mobil ekosistemin evrim yaratacak hızı ve geldiği son nokta Teknoloji takipçilerini heyecanlandırmaya devam ediyor. Birbirinden değerli markaların çıkarmış olduğu son teknoloji ürünleri kıyasıya bir mücadelenin içinde yüzmeye devam ediyor.

1388523568_taksim-2014.jpg

Yeni yılda bizim de hedeflerimiz var, öncelikle üzerinde çalıştığımız mobil uygulamalarımız ilerleyen günlerde yenilenen arayüzüyle tekrardan sizlerle olacak. Sitemizdeki optimizasyon çalışmaları son hız devam ederken, mobil sayfamız m.teknolojioku.com da çok yakında yeni arayüzüyle sizleri selamlayacak.

Editörleri ve markamızı temsilen, TeknolojiOku Haber Müdürü olarak (Recep Güneş) 2014 yılının şimdiden tüm takipçilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu ve gönlüne göre geçen bir yıl olmasını temenni ediyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.