Güncel

Teknolojioku sorun editörlerimiz yanıtlasın #4

Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlıyor. İşte yeni videomuz ile ilgili detaylar.

Teknolojioku sorun editörlerimiz yanıtlasın #4

Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacak. Teknoloji, ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #4

Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

22 Aralık Salı günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 25 Aralık Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 27 Aralık Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 25 Aralık Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
💎G@kkoş💎
Teknoloji haberi en güzel şekilde temsil eden bir tane siz varsınız saygılar
Cevapla
💎G@kkoş💎
Sizi seviyoruz iyiki varsınız
Cevapla
🔥Rokko🔥
Sitenizi çok seviyrum da
Cevapla
💎G@kko💎
Abem uygulamada nikimi kullaniler benim adımla yaziler e posta zorunluluğu gelsin bazen hakaret ezdiler buna bi önlem lazım, taklit etmeleri emeğimi zay etmeleri hec hoş del
Cevapla
🔥Rokko🔥
Şu an aynısı nı bende yaşıyorum...buraları bozuldu...behlül kaçar
Dohan
Uygulamaya köyü tema gesin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.