Güncel

Teknolojioku sorun editörlerimiz yanıtlasın #6

Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlıyor. Teknoloji, ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.


Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacak. Teknoloji, ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #6


Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

4 Ocak Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 8 Ocak Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 10 Ocak Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 8 Ocak Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
💎G@kko💎
Abem beni taklit eden tam 4 tene kullanıcı var, kendimi yorumlara tam odaklayamim ve sizden çözüm istim..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.