Güncel

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #4

Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlıyor. İşte sorularınızın yanıtlarını alacağınız yeni videomuz ile ilgili detaylar.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #4

Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacak. Teknoloji, ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #4


Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

14 Aralık Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 18 Aralık Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 20 Aralık Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 18 Aralık Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
🔥Rokko🔥
1.sorum : Şu her haberin altına saçmalayan herif aranızdan kim acaba :)
Cevapla
Asım Efe Taş
Selamünaleyküm öncelikle Bu Samsung Galaxy S3 hala satışta mı
Cevapla
Yusuf Erkol
Selamün aleyküm galaxy note serisi sona mı erdi yerini Fold serisi mi alacak? İkinci sorum sa 300 TL ye kadar tam kablosuz kulaklık önerebilirmisiniz teşekkürler
Cevapla
💎G@kko💎
Sizler bizim için çok değerlisiz sizi çok sevim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.