Güncel

Telefonu ile banyo yapan genç kız öldü

Telefonu ile banyo yapan genç kız, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti


Geçtiğimiz Pazar günü,14 yaşındaki Madison Coe, bir hata yaptı ve New Mexico Lovington'daki babasının evinde telefonu ile birlikte bir küvete daldı. Her ne pahasına olursa olsun, elektrik ve su kombinasyonu 8inci sınıfı bitiren Coe'nin elektrik çarpması sonucu ölümüne yol açtı.

Genç kızın telefonu elinde tuttuğu yanık izi ölümnün bundanolayı olduğunu ortaya çıkardı. Böyle bir şeyin tekrarlanmamasını sağlamak için ailesi, banyo esnasında akıllı telefon kullanılmasıyla ilgili tehlikelerin farkına varılması gerektiği konusunda uyardı.

Telefonunuzun IP67 veya IP68 sertifikası olmasına rağmen, duş sırasında veya banyodan tamamen çıkmadan kullanmamalısınız. Hayatınızı, üreticinin garantisi kapsamına girmeyen bir özellikle riske atmak istemezsiniz. Ve eğer çocuğunuz varsa, erken yaşta onları bilinçlendirmeye başlayın çünkü su ve elektrik asla bir araya getirilmemelidir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.