Güncel

Telefonu miknatıs gibi çeken gimbal: DJI OM 4

Araç telefon tutucularında olduğu gibi manyetik bir bağlantı kullanan yeni nesil gimbal DJI OM 4 tanıtıldı. İşte yeni ürünün özellikleri.

Telefonu miknatıs gibi çeken gimbal: DJI OM 4

Telefonla video çekenlerin sevdiği ve kullandığı aksesuarlardan olan gimballara yeni bir model daha eklendi. Bu alanda farklı ürünleri bulunan bir marka olan DJI, OM 4 isimli katlanabilir ve telefonu manyetik bir bağlantı ile tutan mekanizması ile dikkat çekiyor. 3 eksenli titreşim engelleme özelliği bulunan bu yeni nesil gimbal özellikle telefonla video ya da fotoğraf çekenleri mutlu edecek bir ürün.

Telefonu miknatıs gibi çeken gimbal: DJI OM 4 - Resim : 1

Telefonu miknatıs gibi çeken gimbal: DJI OM 4

Markanın Quick Snap adını verdiği bir bağlantı mekanizmasına sahip olan DJI OM 4, telefonun arkasına takılan metal bir plaka sayesinde manyetik bir tutma özelliği sunuyor. Bu yüzden gimbalın üzerinde telefon takmak için özel bir mekanizma bulunmayan yeni nesil gimbal, nesne takibi, panorama, el hareketleriyle kullanma, TimeLapse ve HyperLapse gibi özelliklere sahip.

290 gram ağırlığa kadar telefonları taşıyabilen DJI OM 4'ün yurtdışı fiyatı 150 dolar olarak açıklandı. Yeni nesil gimbal bütünleşik pili ile 15 saate kadar kullanma imkanı sunuyor.

DJI yeni gimbal ile ilgili bir de tanıtım videosu yayımlandı. İşte DJI OM 4'ün özelliklerini anlatan o video:

DJI
Yorumlar
💠Gakk@💠
Mıknatıs bence zararlı
Cevapla
yakup
manyetik elektronik devreleri bozar pek kullanmanızı tavsiye etmem buna benzer ürünü arkadaşım kullanmıştı araçta telefonu kafayı yemişti
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.