Güncel

Telefonunuzu ünlüler cevaplayabilir sakın şaşırmayın!

Eşinizi, dostunuzu ya da bir yakınınızı aradığınızda telefonunuzu ünlü bir ses açıp sizi korona hakkında uyarabilir. Sakın şaşırmayın. İşte detaylar.

Telefonunuzu ünlüler cevaplayabilir sakın şaşırmayın!

Koronavirüs salgını ile ilgili yeni tedbirler alınmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün hasta sayısının bir anda 3000’in üzerine çıkması ek önlemleri de beraberinde getirdi.

Son birkaç gündür yeni vaka sayısı 300 civarlarında seyrediyordu. Fakat geçtiğimiz gün yeni vaka sayısı bir anda dört haneli rakamlara sıçradı. Hal böyle olunca korona ile ilgili yeni tedbirler de gündeme geldi.

Telefonunuzu ünlüler cevaplayabilir sakın şaşırmayın!

Avrupa ve dünyanın pek çok ülkesinde sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş olsa da Türkiye’de hala bu yönde alınmış bir karar yok. Fakat sık sık dillendirilen bir söylem mevcut. Evdekal Türkiye!

Lakin insanlar işlerine gittiği için evde kalamıyorlar. Dışarıda başkalarını görenler de bana bir şey olmaz mantığıyla kendisini dışarı atıyor.

Şimdiye kadar pek çok kanaldan halk koronavirüs ile ilgili bilgilendirilmeye çalışıldı. Nitekim bugün bunlara bir yenisi daha eklendi. Turkcell aramalarda ünlülerin ses kayıtlarını kullanarak halkı koronavirüs hakkında bilgilendirmeye başladı.

Eğer Turkcell hat kullanıyorsanız, eşinizi, dostunuzu ya da bir yakınınızı aradığınızda karşınıza ünlü bir ses çıkıp sizi korona hakkında bilgilendirebilir. Buna çok da şaşırmayın.

Şimdilik Hülya Avşar, Mazhar Alanson, Hadise ve Murat Boz gibi isimlerin ses kayıtlarının olduğu bilgisi geldi. Dip not olarak tekrardan hatırlatalım. Bu hizmet şimdilik yalnızca Turkcell’de mevcut.

Yorumlar
aytac
Ünlülerin yapacağı iş mi bu şimdi? onlara mı kalmış bu ülkenin bilim insanları yok mu? ismi cismi önemli değil başındaki ünvan yeterli biz millet olarak bilim insanlarını değil ünlülerin lafınımı dinleyeceğiz?
Cevapla
Dadaş
Ya bu Turkcell kafayı yemiş benim ünlüyle falan işimiz yok adam akıllı hizmet verin benim aklım bana yeter hülya Avşar kimki akıl versin hadise dediğiniz kişi Türkiye'yi türk insanına saygısı yok birde o ahlaksızı Turkcell'de kullanıyorsunuz yazıklar olsun sizin gibi operatöre sizle çalıştığımız güne yazıklar olsun adam akıllı şu Turkcell'de yönetici bulunmayacakmı
Cevapla
💠Gakko💠
Keşkem benim telefonda Seyfi Doğanay veya Hakkı Bulut çaladı
Cevapla
Jhefry Kerem Miller
Murat Boz vodafonada gelsin ltfen ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.