Güncel

Termos bardak hediye ediyoruz!

Bu haftaki yarışmamızda bir Teknolojioku takipçimize termos bardak hediye ediyoruz. Yarışma şartları ve detaylar haberimizde.


Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden bir adet termos bardak kazanacak.

Bildiğiniz gibi daha önce okuyucularımıza Sades oyuncu kulaklığı, Ferrari logolu tişört, TP-Link Router, Mi Sport Bluetooth, Casper Excalibur oyuncu faresi, termos kupa, mini tripod, antivirüs yazılımı gibi hediyeler vermiştik.

Termos bardak hediye ediyoruz!

Bu hafta ise termos bardak ile karşınızdayız. 28 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada yapmanız gerekenler ise oldukça basit:

Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: Yarışmaya katılmak için gerekli olan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Termos bardak kazanma fırsatı

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 28 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 1 Şubat saat 18:30'da sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu
    süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.
  • Hediyenin kargo ücreti bize ait olacaktır.

Şimdiden herkese bol şanslar! Yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Yorumlar
Ayla
Bardak çok hafif bir hediye olmamış mı? Daha teknolojik bir şey olsaydı mesela, sitenin konseptine uygun? =)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.