Güncel

Termos kupa sahibini buldu

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine termos kupa hediye ettik.

Termos kupa sahibini buldu

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 26 - 30 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet termos kupa veriyorduk. Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Termos kupa sahibini buldu

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden termos kupa kazandı. Gleam.io platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi. Sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise İstanbul'dan Emre Güven oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz.

Yarışmalarımız devam edecek!


Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.