Güncel

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor!

Çalışmalar ortaya koyuyor ki; Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor!

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor!

Dogecoin ( DOGE ) ve Shiba Inu ( SHIB ) liderliğindeki 2021'de meme paralarının meteorik yükselişinin ardından, iki varlığa olan ilgi, genel kripto para birimi fiyat hareketine paralel olarak azalmış gibi görünüyor. Ancak çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin eski zinciri Terra Classic (LUNC) tahtı devralacak gibi görünüyor. 

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor!

Santiment tarafından yapılan analize göre, özellikle LUNC, fiyat sıfıra yaklaştıktan sonra önemli bir büyüme kaydetti ve hareketi DOGE'nin gidişatını giderek daha fazla yansıttı.

Analiz, yatırımcıların varlığa daha fazla para pompalaması ile LUNC'nin yeni bir kalabalık dikkat dalgası kaydettiğini belirtiyor. Örneğin, LUNC'nin fiyatı ve işlem hacmi şu anda DOGE ile geçen yıl aynı zamanda aynı modeli izliyor.

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor! - Resim : 1

DOGE fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

İlginç bir şekilde, her iki token de düz bir konsolidasyona başlamadan önce bir ilk yükseliş kaydetti ve ardından önemli ilgi yeniden başladı.

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor! - Resim : 2

LUNC fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

LUNC, sosyal aramalara hükmediyor

Benzer şekilde, LUNC'ye olan ilgi, 8 Eylül itibariyle, LUNC ile ilgili anahtar kelimelerin Santiment'in izleyicisinde birinci ve sekizinci sırayı oluşturduğu ve kitleler arasında artan ilgiye dönüştüğü sosyal eğilimleri de yansıttı. Bu eğilime dayanarak, çalışma, DOGE ve SHIB'ye benzer şekilde LUNC'nin büyük olasılıkla çökeceğini belirtiyor.

Terra Classic, DOGE ve SHIB'yi geride bırakan meme paraları listesine hükmediyor! - Resim : 3

Kripto trend kelimeleri. Kaynak: Santiment

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.