Güncel

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl tepki verecek?

14 Şubatta, Terra Classic yükseltmesi geliyor! Peki LUNC nasıl tepki verecek?

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl tepki verecek?

Kripto para birimi ticaret platformu Binance'in Terra Classic ( LUNC ) token yakımının yeniden başlatılmasının önünü açacak olan v1.0.5 Sürümü Yükseltmesi, LUNC'nin fiyatını olumlu yönde etkileyebilecek bir gelişme olarak 14 Şubat'ta piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl tepki verecek?

12 Şubat'ta Classy Crypto takma adıyla bilinen popüler kripto para birimi sosyal medya etkileyicisi ve Terra Classic ağ doğrulayıcısı olarak yeni bir yükseltmenin yayınlanması Binance'i ekosisteme bir adım daha yaklaştırıyor.

v1.0.5'i yükseltin

Tesadüf eseri, 25 Ocak'ta kabul edilen teklif, "Terra Classic blok zincirine v1.0.4'ten v1.0.5'e geçiş için durumu değiştiren bir yazılım yükseltme teklifiydi " ve "yükseltme koruyucusunda modüllerin geçerli sürüm haritasını uygulama belleğinde depolar" ve "LCD'deki bir hesaplama sorununu düzelten düğümün LCD uç noktasında basit bir düzeltme."

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl tepki verecek? - Resim : 1

v1.0.5 teklifini yükseltin. Kaynak: Klas Kripto

Yükseltme işleminden önce ekip, blok yükseklik korumalarını tanıtarak zemini hazırlamıştı "böylece doğrulayıcılar ve tam düğümler, yaklaşık olarak 14 Şubat 2023 olacak olan 11.543.150 bloğundaki durum bozucu değişikliğe kadar uygun bir şekilde yükseltebilirler." LUNC geliştiricisi Edward Kim, 18 Ocak'ta yükseltmenin GitHub sayfasında yazdı.

LUNC ve USTC reaksiyonları

Finbold'un bildirdiğine göre, Güney Koreli yetkililer tarafından ekosistemin kurucusu Do Kwon'a yönelik insan avı yoğunlaşıp Sırbistan'a yayıldığından, yükseltme Terra Classic'in yerli tokeni için iyi bir haber olmalı.

Ancak, çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zincirinin değeri, New York Güney Bölge Mahkemesi'nin Terraform Labs aleyhindeki davayı reddetmesine rağmen Ocak ayının başlarında toparlanamadığı için, bu durum LUNC'nin fiyatını mutlaka etkilemeyecek.

Basın zamanında, LUNC, geçen haftaki %6,79'luk kaybı ve şu anda el değiştiren aylık grafiğindeki %4,51'lik düşüşü dengelemeye çalışırken, son 24 saatte %0,08'lik mütevazı bir toparlanma yapmaya başladı. 0,0001687$ fiyat.

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl tepki verecek? - Resim : 2

LUNC 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Haftalık ve aylık grafiklerindeki düşüşlere rağmen, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu yükselişini sürdürüyor ve LUNC'nin 28 Şubat'a kadar 0,0004574 $ fiyatından işlem göreceğini tahmin ediyor ki bu, Finbold tarafından 7 Şubat'ta bildirilen önceki tahminlerinden bile daha iyimser.

Aynı zamanda, Finbold tarafından 13 Şubat'ta alınan en son bilgilere göre, ekosistemin sabitlenmemiş stablecoin'i TerraClassicUSD ( USTC ) bir önceki güne göre %10'dan fazla arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.