Güncel

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor!

Cardano ( ADA ) için SECP güncellemesinin uygulanmasının, Input Output Global (IOG) tarafından yapılan bir duyuruya göre 14 Şubat 2023'te başlaması planlanıyor. ' Valentine ', Cardano'yu daha birlikte çalışabilir hale getirirken aynı zamanda güvenliğini de iyileştirecek güncellemenin adıdır.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor!

Özellikle Cardano'nun ana ağı, bu yeni uygulamanın bir sonucu olarak sürüm 8'e yükseltilecektir. Yatırımcılar, son güncellemenin ay bittiğinde ADA fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağından umutlu.

Yapay zeka ( AI ) aldatmacası, kripto para izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmalarının, 13 Şubat'ta alınan  verilere göre Cardano fiyatının 28 Şubat'ta 0,346 dolardan işlem göreceğini tahmin etmesine yol açtı. Bu sırada CoinMarketCap  topluluğu, fiyat tahmini özelliğinden yararlanarak, ADA'nın ay sonuna kadar  ortalama 0,43 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 1

Cardano 30 günlük grafik fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Cardano'nun fiyatına ilişkin bir tahmine varmak için AI, teknik analiz ( TA ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger'den elde edilen en son göstergeleri derler. ADA için fiyat tahminine gelmek için bantlar ( BB ) ve daha fazlası.

Cardano fiyat analizi

Cardano'nun fiyatı, Ocak ayına göre %68'lik bir artışın ardından 31 Ocak'ta 0,399$'a ulaştı. Fiyat iki gün daha yükselmeye devam etti, ancak o zamandan beri düşüş eğilimi gösteriyor.

Düşüşten hemen önce günlük RSI'da düşüş eğilimi oluştu. Bu, negatif bir eğilimin mevcut olduğunun bir göstergesidir ve yukarı yönlü hareketin sona erdiğini gösterebilir. Şu anda ADA fiyatı, gün bazında %4,07 ve bir önceki haftaya göre %8,98 düşüşle 0,355 $'dan işlem görüyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Cardano fiyatını tahmin ediyor! - Resim : 2

Cardano 7 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Cardano ve KYC

Cardano'nun yaratıcısı Charles Hoskinson, 13 Şubat'ta Cardano blok zincirinin Katman 1 protokolünde Müşterinizi Tanımak zorunda olup olmayacağı sorusu üzerine tweet attı. KYC sürecinin ve merkezi olmayan bir protokolün bir arada var olabileceğini iddia ediyor.

SundaeSwap Labs baş mühendisi Calvin Koepke, bazı kullanıcıların L1'de KYC desteği olan bir zincir kullanmak istemeseler bile, teknolojinin yaygın olarak benimsenmesi için hayati önem taşıyacağını belirttiği bir tweet ile tartışmaya başladı.

Hoskinson daha sonra iki sentini ekleyerek, merkezi olmayan bir protokolün, kendi özel ihtiyaçları için yazılım oluşturan hem düzenlenmiş hem de düzenlenmemiş kullanıcılara sahip olacağı fikrini destekledi.

Bu noktada, Monad, Hoskinson'ı Cardano'yu merkezileştirmeye çalışmakla suçladığında gerilim alevlendi ve Hoskinson, Monad'ı yanlış bir anlatı yaratmakla suçlamaya sevk etti. Bu tartışma, merkezi kontrolün savunucuları ile yaygın benimseme arayışında ademi merkeziyetçiliğe ve mahremiyete değer verenler arasındaki süregelen çatışmanın altını çiziyor.

Cardano topluluğu genişledikçe Cardano platformunun bu karmaşık endişeleri nasıl ele alacağı henüz belli değil.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.