Güncel

The Amazing Spider Man 2 için yeni bir fragman daha geldi!

Merak edilen filmin ilk uluslararası fragmanı da nihayet boy gösterdi!


Oyun ve Sinema dünyasının vazgeçilmez süper kahramanlarından olan Örümcek Adam ilk dönem serilerinin ardından The Amazing Spider Man serisiyle yeniden hayatımıza girmiş, ilk filmiyle beklenen ilgiyi üzerine çekmişti. İlk filmin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen yeni filmin çekileceğine dair dedikodular aylardır gündemi sararken, geçtiğimiz haftalarda gelen ilk fragman ve görseller yeni filmi doğrulamış oldu.

Film hakkında çok fazla detay vermeyen fragmanla birlikte merak edilen film nihayet doğrulanmıştı hatırlayacak olursanız. 2 Mayıs 2014’te vizyona girecek olan filmin başrollerinde Emma Stone, Andrew Garfield ve Jamie Foxx gibi isimler yer alıyor. Türkiye'de vizyona gireceği tarihin henüz net olarak belli olmadığı The Amazing Spider Man 2'nin konusu ise şu şekilde;

1386253740_amazing-spider-man-2-dehaan.jpg

Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.

Geçtiğimiz saatlerde 2014 yılında vizyonda olacak film için yeni bir fragman daha yayınlandı, dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri fragman ile başbaşa bırakalım. 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.