The Avengers (Yenilmezler) şimdi karşımıza oyunla çıkabilir!

Muhteşem film oyun mu oluyor? Detaylar için haberimizi inceleyin...

The Avengers (Yenilmezler) şimdi karşımıza oyunla çıkabilir!

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde size haberini verdiğimiz, Marvel'in birbirinden ünlü karakterlerinin bulunduğu, adeta ünlü kahramanların bastığı bu film yani The Avengers sinemaya girdiği günden beri müthiş tepkiler almaya devam ediyor.

İMDB uluslararası film puan/oylama sitesinde 8.9 gibi yüksek bir puana ulaşan filmin gişe hasılatı her geçen gün artmaya devam ediyor. Filmle ilgili bir önceki haberimize gidip kahramanları ve fragmanı incelemek isterseniz:


Bu müthiş film ve kadronun buluştuğu noktada gözler bir noktaya çevriliyordu, o da tahmin edeceğiniz gibi yepyeni bir bilgisayar oyununun çıkıp çıkmayacağı noktası idi. Film geldi fakat oyun tam ortalıklarda gözükmüyor derken alınan bir domain kafaları kurcalamaya başladı.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/the-avengers.JPG

Avengers: Battle for Earth'ü işaret eden ve satın alınan domain yeni gelecek bir oyunun habercisi mi? Domain biraz incelediğinde ise karşımıza Ubisoft'un NS'leri çıkıyor, bu durum bize Ubisoft'un yeni gelecek bir oyun üzerinde çalıştığını gösteriyor. Kullanıcıların şimdiden merak ettiği nokta ise oyun konsoluna mı geleceği yoksa iOS ve Android gibi mobil cihaz platformlarına mı geleceği... Yapılan açıklamalar en kısa sürede size sitemiz aracılığıyla sunulacak!