Güncel

The Batman filmi 4 Mart'ta vizyonda!

Warner Bros. Pictures’dan, başrolünde Gothan Şehri’nin dedektifi ve milyarder Bruce Wayne rollerinde Robert Pattinson’ın yer aldığı, yönetmen Matt Reeves’den “The Batman” geliyor

The Batman filmi 4 Mart'ta vizyonda!

Merakla beklenen yeni The Batman filmi çok yakında hayranlarıyla buluşacak. Yeni The Batman filminin konusu ise şöyle olacak:

Suçluların kalplerine korku salan Batman (Robert Pattionson), olarak 2 yıl boyunca sokakları takip etmek, Bruce Wayne’i Gotham Şehri’nin gölgelerine sürüklemiştir. Şehrin yozlaşmış yetkilieri ve yüksek profilli kişiler ağı arasında yalnızca birkaç güvenilir müttefiki olan - Alfred Pennyworth (Andy Serkis), Teğmen James Gordon (Jeffrey Wright) ile, yalnız kanunsuzumuz, kendisini şehir halkı arasında intikamın yegane örneği olarak kanıtlamıştır. Bir katil, bir dizi sadist entrikayla Gotham’ın seçkinlerini hedef aldığında, bir dizi şifreli ipucu, Dünyanın En Büyük Dedektifini yeraltı dünyasını soruşturmaya gönderir. Batman burada Catwoman (Kedi Kadın) olarak da bilinen Selina Kyle (Zoë Kravitz), Penguen olarak da bilinen Oswald Cobblepot (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) ve Riddler (Bilmececi) olarak da bilinen Edward Nashton (Paul Dano) gibi karakterlerle karşılaşır. Kanıtlar ve failin planlarının ölçeği netleşirken, Batman yeni ilişiler kurmalı, suçlunun maskesini düşürmeli ve Gotham Şehri’ni uzun süredir rahatsız eden, gücün ve yolsuzluğun kötüye kullanılmasına adalet getirmelidir.

The Batman filmi 4 Mart'ta vizyonda!

Başroldeki Pattinson’a  Gotham’ın ünlü, ünsüz diğer karakterleri rollerinde Zoë Kravitz, Selina Kyle rolünde; Paul Dano Edward Nashton rolünde; Jeffrey Wrigh Gotham Şehri Polis Departmanı’ndan James Gordon rolünde; John Turturro ( Carmine Falcone rolünde; Peter Sarsgaard Gil Colson rolünde; Jayme Lawson (“Farewell Amor”) belediye başkan adayı Bella Reál rolünde; Andy Serkis (“Planet of the Apes” filmleri, “Black Panther”) Alfred rolünde; ve Colin Farrell (“The Gentlemen,” “Fantastic Beasts and Where to Find Them”) Oswald Cobblepot rolünde eşlik ediyorlar. 

Warner Bros. Pictures bir 6th & Idaho/Dylan Clark Productions Yapımı, bir Matt Reeves Filmi, “The Batman”i sunar. Dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak film 2 Mart 2022’den itibaren gösterime girecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.