The Walking Dead 11. sezonda şok ölüm!

The Walking Dead 11. sezonun son fragman, Lauren Cohan'ın sevilen karakteri Maggie'nin ölmek üzere olduğunu gösteriyor.

The Walking Dead 11. sezonda şok ölüm!

The Walking Dead 11. sezonun son fragman, Lauren Cohan'ın sevilen karakteri Maggie'nin ölmek üzere olduğunu gösteriyor.

AMC'nin uzun soluklu zombi dizisi The Walking Dead’in bu sene yayınlanması planlanan on birinci sezonunun, serinin son sezon olacağı açıklandı. Sevilen dizinin yayınlanan son fragmanı takipçilerini bir hayli heyecanlandırdı. Dizinin sevilen karakteri Maggie, son sezonda hayranlarını üzecek gibi duruyor.

Söz konusu The Walking Dead karakterleri olduğunda Cohan'ın Maggie Rhee'si kadar popüler olan çok az karakter vardır. Sevilen karakter, 2. sezondan beri yapımda yer alıyor.

The Walking Dead 11. sezon'da şok ölüm!

Diziyi takip edenlerin hatırlayacağı üzere bu karakterin Glenn (Steven Yeun) ile olan ilişkisi, diziye bambaşka bir boyut katıyordu. Özellikle Glenn’in etrafını çepe çevre sarmış olan ölüm çemberi ve birbirini seven iki insanın birbirinin ölümüne şahit olması izleyicilerde derin bir etki bırakmıştı.

The Walking Dead’in bu kadar çok sevilmesinin ardında yatan sebeplerden biri de dizide son derece iyi işlenen insanların her an ne kadar vahşileşebilecekleri olgusudur. Zombiler tarafından istila edilen bir toplumda, birlik olmak yerine savaşmayı tercih eden irili ufaklı gruplar dizinin bundan önceki sezonlarında olduğu gibi final sezonunda da sıklıkla karşımıza çıkacak.

Bu çekişmeler, daha önceki sezonlarda dizinin ana kahramanlarından birçoğunu bizden kopardığı gibi yeni sezonda da bu sefer hedef Maggie gibi görünüyor. Özellikle yeni yayınlanan fragmanın son sahnelerinde Maggie’nin gösterdiği reaksiyonlar, büyük bir hayati tehlike içerisinde olduğunu bizlere gösteriyor.

The Walking Dead hayranlarını heyecanlandıran fragman, dizinin son sezonunun en az diğer sezonlar kadar etkileyici olacağını şimdiden göstermiş durumda.