Güncel

The Witcher dizisinde Yennefer'i bir Türk canlandırabilir!

Reddit‘te yapılan paylaşımlar sayesinde Belçim Bilgin‘in Yennifer karakteri için gönderdiği seçme videoları ortaya çıktı.

The Witcher dizisinde Yennefer'i bir Türk canlandırabilir!

Netflix tarafından The Witcher‘ın televizyona uyarlanacağı zamanında duyurulmuş ancak diziden henüz bir ses soluk alamamıştık. Senaryo yazım süreci devam eden dizinin oyuncu seçmeleri için çalışmalar çoktan başladı başlamasına ancak seçmelere katılan isimler arasında bir de Türk var. Peki bu bilgi nereden ortaya çıktı?

Reddit‘te yapılan paylaşımlar sayesinde oyuncu seçmelerinin de başladığı ortaya çıktı. Üstelik seçmelere katılan isimlerden birini de Türk izleyiciler yakından tanıyor.

Belçim Bilgin‘in Yennifer karakteri için gönderdiği seçme videolarından iki tanesi Reddit’te paylaşıldı. Yennefer bu sahnelerden ilkinde Geralt ile konuşuyor. İkinci sahnede ise Yennefer’ın kral ile konuştuğu düşünülüyor. 

Açıkçası Belçim Bilgin'in rolünü pek usta bir şekilde yapamayacağını düşünüyorum. Özellikle Witcher oyuncuları bunun nedenini oldukça iyi anlayacaklardır. Yennefer'in o kural tanımaz asi davranışları karşısında açıkçası Belçim Bilgin'i yakıştıramıyorum. Bunun dışında bir de aksan problemi mevcut. Tabii ki son kararı biz değil seçmen başkanları verecek. Şimdiden kendisine başarılarımızı iletiyoruz buradan. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.