Güncel

The Witcher dizisinden sıcak gelişmeler!

National Youth Theatre üzerinde açılan ilana göre Netflix, Ciri'yi oynaması için 15-16 yaşlarında siyahi, Asyalı veya etnik azınlık bir kız oyuncu arıyor.

The Witcher dizisinden sıcak gelişmeler!

Netflix'in The Witcher dizisinde Geralt karakterini canlandıracak ismin Henry Cavill olarak açıklanmasından sonra gözler Yennefer, Triss ve Ciri gibi diğer önemli karakterlere çevrildi.

Henüz bu karakterleri kimin canlandıracağı kesinleşmese de Ciri dizide beyaz olmayabilir. National Youth Theatre üzerinde açılan ilana göre Netflix, Ciri'yi oynaması için 15-16 yaşlarında siyahi, Asyalı veya etnik azınlık bir kız oyuncu arıyor.

Ayrıca ilanda bu kişinin 18 yaşından küçük olması ve 13-14 yaşına kadar rol yapabilmesi not düşülmüş ve Ciri'nin çekim tarihleri 18 Ekim - Mayıs 2019 sonu olarak belirtilmiş.

The Witcher dizisinden sıcak gelişmeler!

Açıkçası Ciri'nin siyahi bir karakter olması hayranları kızdırabilir çünkü orjinalinden farklı olarak hareket edilmesine karşı olan fanlar bu tarz atraksiyonların yersiz olduğunu düşünmekte.

İlanda Ciri'nin hikayedeki rolü ile de ilgili bilgi verilmiş ve sonunda da Ciri'nin Yennefer ve Geralt ile biraraya geldiği, Geralt ve Yennefer'in dünyanın sonunu getirebilecek bu kızı korumaları gerektiğini fark ettikleri söyleniyor.

Netflix neler karıştırıyor bilmiyoruz ancak bu konuda atılacak en ufak bir yanlış hareketin diziye karşı bir ayaklanmayı körükleyeceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.