Güncel

THY'den Uber kampanyası

Türk Hava Yolları uygulama üzerinden şöförlü araç hizmeti sunan Uber ile işbirliği ile geliştirdiği yeni kampanyasını duyurdu.

THY'den Uber kampanyası

Tüm dünyada olduğu gibi Trükiye'de de tartışma konusu olan uygulama üzerinden şöförlü yolculuk hizmeti sunan Uber, THY ile yeni bir kampanyaya imza attı. 

20 Haziran - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanyada THY'den online kanallar üzerinden uçak bileti alanlar Uber yolculuklarında 20 dolara kadar indirim kazanacak. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimin yine aynı tarih aralığında yapılacak seyahatleri kapsıyor. İndirim sadece Uber'e ilk kez üye olacakları kapsıyor ve mevcut üyeler bu kampanyadan yararlanamayacak.

Yurt dışı ya da İstanbul’u içeren tüm uçuşları kapsayan Uber yolculuklarında geçerli olan kampanya yalnızca THY ile gerçekleştirilen uçuşları kapsıyor.

Kampanya dahilinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı ya da İstanbul’u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara bir Uber promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları Uber ile gerçekleştirecekleri yolculuklarda Türkiye’de 50 TL, Almanya’da 15 Euro, ABD’de 20 dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 Sterlin’lik indirimden faydalanabilecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini online olarak satın alması gerekiyor. THY yolcuları, kampanya dahilinde kendilerine hediye edilen Uber promosyon kodunu Uber’in hizmet verdiği tüm bölgelerde kullanabilecekler. Kampanyanın detayları THY'nin resmi internet sitesinde yer alıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.