Oyun

Pablo Escobar oyunu geliyor

Pablo Escobar’ın etkileyici hikayesinden esinlenilen Narcos dizisinin video oyunu geliyor.

Pablo Escobar oyunu geliyor

Narcos dizisi, uzun soluklu bir yapım olarak Pablo Escobar filmlerini bile geride bırakmayı başardı. Halihazır gerçek bir senaryonun eseri olan Narcos, konusu ve oyuncularıyla da büyük beğeni topladı. 

Şöhreti Kolombiya topraklarını aşıp, dünyanın dört bir yanına ulaşan Pablo Escobar’ın etkileyici hikayesinden esinlenilen Narcos dizisi, bu meşhur uyuşturucu baronunun, gerçek bir Robin Hood mu ya da para için kolayca adam öldürebilecek bir katil mi olduğunun cevabına ulaşmamızı sağlıyor. Tarihin en bilindik suçlularından olan, adı kitaplar yazılıp, filmleri çekilen Pablo Escobar, şimdi ise Narcos dizisinin ardından ününü oyun dünyasına taşımaya hazırlanıyor.

Kriminal dünyanın en magazin ve olaylı isimlerinden olan Pablo Escobar’ın hikayesi oyun dünyasının kancasına takılmış durumda. Curve Digital’ın haklarını satın aldığı Narcos’u bilgisayar oyununa dönüştürecek ekipten Brynley Gibson“Dizinin fantastik hikayesi ve bol aksiyonuyla eşleşecek bir oyun yaratmayı dört gözle bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Hem dizinin hayranlarının hem de oyuncu’ların beğenisini kazanacağını umduklarını da sözlerine ekleyen Gibson ve ekibi bakalım nasıl bir iş çıkaracak. 

Henüz oyun, resmi bir çıkış tarihine kavuşmuş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.