TikTok'da video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır?

TikTok'da Keşfet seçeneği nedir? Video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır? Adım adım anlatıyoruz.

TikTok'da video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır?

Aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarın üzerinde olan sosyal video paylaşım uygulaması TikTok'a yeni başlayanlar için, temel kullanımda en çok merak edilen soruların cevaplarını sizler için adım adım listeledik.

TikTok'da video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır?

TikTok kullanıcı sayısını hız kesmeden artırmaya devam ediyor. Öyle ki; Google Play Store ve Apple App Store'da, 3 milyardan fazla indirme sayısı ile 2021’in üçüncü çeyreği için en çok gelir getiren uygulama TikTok olmuştu.

Yeni kullanıcılar ise TikTok'u nasıl verimli bir şekilde kullanacaklarını öğrenmeye çalışırken, uygulama özelliklerini keşfetmeye devam ediyor. İnternet üzerinden TikTok ile ilgili yapılan aramalara bakıldığında TikTok'da Keşfet seçeneği nedir? TikTok'da video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır? gibi sorular en çok yapılan aramalar arasında yer alıyor. Biz de bu soruların cevaplarını sizler için adım adım anlatıyoruz. Dilerseniz sözü hiç uzatmadan bu adımların neler olduklarına hep birlikte göz atalım.

TikTok'da video, ses, etiket ya da içerik üreticiler nasıl aranır? - Resim : 1

TikTok'da Keşfet seçeneği nedir?

TikTok topluluğundaki geniş içerik çeşitliliğini aramak ve keşfetmek için Keşfet seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu akışta trend olan videolar, etiketler, içerik üreticileri ve sponsorlu içerik bulabilirsiniz.

Not: Etiket sayfalarındaki ilk birkaç video, trendi başlatan videolar ve trend olan etiket ile ilgili diğer popüler videolardır.

TikTok'da Nasıl Arama yapabilirim?

Belirli videoları, sesleri, etiketleri veya içerik üreticileri aramak için izlemeniz

1. Ekranınızın alt tarafında bulunan Keşfet seçeneğine dokunun.
2. Sayfanın üst kısmında bulunan arama çubuğunda belirli bir videoyu veya içerik türünü arayın. Mümkün olduğunca spesifik olun.
3. Sonuçlar Üst sekmesinde gösterilecektir.
4. İlgili içerik için diğer arama sekmelerini keşfedin.