Tinder beklenen yeniliği hizmete sunuyor! Videolu görüşmeyle buluşma

Tinder koronavirüs salgını çerçevesinde kullanıcılarına yeni bir hizmet sunmaya hazırlanıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Tinder beklenen yeniliği hizmete sunuyor! Videolu görüşmeyle buluşma

Hali hazırda dünya üzerindeki en popüler randevu uygulamasının Tinder olduğunu söyleyebiliriz. İnsanların birbirlerini beğenerek eşleştikleri ve sohbet etmeye başladıkları uygulamada, sonraki adım buluşma ve görüşme şeklinde gerçekleşiyordu.

Fakat koronavirüs salgınından ötürü insanların birbirleriyle görüşmeye pek sıcak bakmaması Tinder’ın da hizmet politikasını gözden geçirmesine sebep oldu. Nitekim Tinder çalışanları koronavirüs salgınından ötürü yeni bir formata geçmek zorunda kaldılar.

Tinder beklenen yeniliği hizmete sunuyor! Videolu görüşmeyle buluşma

Tinder kullanıcıları tarafından da istenen videolu görüşme özelliği sonunda Tinder’a geliyor. Böylece eşleştiğiniz kişiye numaranızı vermeden Tinder üzerinden videolu görüşmeler yapabileceksiniz. Fakat videolu görüşme beni kesmez diyorsanız yine buluşup buluşmamak sizin kararınıza kalmış bir şey.

Tinder’ın bu yeni özelliğinin ne derece tutulacağı ise şimdilik belirsiz. Lakin ülkemizde de Tinder’ı kullanan geniş bir kitle olduğunu biliyoruz. Hatta bu uygulamanın sürekli yurt dışı seyahatleri yapanlar arasında hayli popüler olduğu da inkar edilemez bir gerçek.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Hali hazırda Tinder’a alternatif olabilecek pek çok randevu uygulaması bulunuyor. Üstelik bunlardan bazıları da ücretsiz. Elbette hiçbirisinin kullanıcı ağının Tinder kadar geniş olmadığı da malum.

Görünen o ki koronavirüs salgını Tinder ve benzeri uygulamaları da derinden etkilemiş durumda.