Bilim & Teknik

Böyle isim mi olur? Elon Musk bebeğine X Æ A-12 Musk ismini verdi!

Dünyaca ünlü bilim insanı Elon Musk bebeğine X Æ A-12 Musk ismini verdi. Çocuk bu isimle büyük sıkıntı yaşayacak gibi görünüyor.

Böyle isim mi olur? Elon Musk bebeğine X Æ A-12 Musk ismini verdi!

Dünyaca ünlü bilim insanı Elon Musk Twitter hesabından bir bebeği olduğunun müjdesini verdi. Musk yaptığı açıklamada sevgilisi Grimes’in bir erkek bebek dünyaya getirdiğini açıkladı.

Musk ve sevgilisi 2018 yılından bu yana birlikteler. Musk’ın daha önceki 3 evliliğinden ise 5 oğlu bulunuyor. 32 yaşındaki Grimes’tan olan çocuğuyla Musk’ın toplam çocuk sayısı 6 oldu.

Böyle isim mi olur? Elon Musk bebeğine X Æ A-12 Musk ismini verdi!

Burada asıl ilginç olan şey ise Elon Musk’ın yeni çocuğuna koyduğu isim. Musk bir takipçisinin çocuğun ismini sorması üzerine X Æ A-12 Musk ismini verdiklerini söyledi. Eğer bu şakaysa gerçekten komik. Değilse daha da komik.

Böyle isim mi olur? Elon Musk bebeğine X Æ A-12 Musk ismini verdi! - Resim : 1

Keza çocuğun bu isimle ileride çok zorlanacağı su götürmez bir gerçek. Bizim düşüncemiz Musk’ın şaka yaptığı yönünde. Gerçi Elin Musk, pek çoğumuza şaka olarak gelen bazı projeler için milyon dolarlarca para harcamıştı. Dolayısıyla çocuğun ismi gerçekten de X Æ A-12 Musk çıkarsa çok fazla şaşırmayız.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Elon Musk Tesla, Space X gibi birçok şirketin kurucusu olan dahi bir milyarder. Pek çoklarına göre Tony Stark yani Iron Man’in gerçek dünyadaki hali. Zaten Musk Iron Man 2 filminde de rol almıştı. Bakalım Musk gerçekten çocuğunun ismini X Æ A-12 Musk mı koydu bunu yakında öğreneceğiz.

Yorumlar
xda developer
an itibariyle bu siteyi takibi bırakıyorum suyunu çıkardılar iyice
Cevapla
Ömer Türk Hack Team'dan geldım
Sg sankı sana ıhtıyac var haber haberdır gerici
hrb
ulan adam dalga geçiyor siz de ciddiye alıp haber yapıyorsunuz
Cevapla
Mahmut
İsim bilgisayar kodu gibi. Dünyadaki Malını mülkünü satıyor musk Mars Ta kurduğu uzay kolonisine taşınacak herhalde.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.