Güncel

Titans dizisine Batman damga vuracak!

Büyük beğeniler toplayan Titans dizisinin final bölümünün fragmanı Batman ve Robin savaşını müjdeliyor. İşte detaylar!


DC evreninin büyük ses getiren ve beğeniyle izlenen dizisi Titans'ın ilk sezon finaline yaklaşmış bulunuyoruz. Karışan olaylar sonucunda Titans dizisini etkileyici bir şekilde aralamak amacıyla yapımcılar, dizinin final sezonuna Batman karakterini getirmeye hazırlanıyor.

Yayınlanan fragmandan da görebileceğiniz gibi serinin finalinde işler tam anlamıyla doruk noktasına ulaşıyor ve Batman ile Dick Grayson arasındaki savaş beraberinde kan gölünü getiriyor bizlere. Batman karakteri artık tamamıyla karanlık tarafı benimsemiş ve önüne kim çıkarsa öldürmekte kararlı.

Titans dizisine Batman damga vuracak!

Batman'in tüm ikonik kötülerini gördüğümüz fragman, kısa bir süre içerisinde reddit platformunda da en çok konuşulan konular arasına girmeyi başardı. İkonik kötüleri görüyoruz, görüyoruz ancak bir morg ortamında. Asıl konuşulan kısmı da burası. 

Batman artık bir koruyucudan çok cellat edasıyla bizleri selamlıyor. Fragmanda Joker, Riddler ve Two Face öldürülmüş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Dick Grayson (Robin) ise Batman'i durdurmak için elinden geleni yapıyor. Yayınlanan fragmana yukarıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

Peki ya siz Titans dizisini nasıl buluyorsunuz? Kaliteli olduğu konusunda hemfikir miyiz?

Yorumlar
Misafir
Saçma batman i hiç olmayacağı şekilde göstermişler. Kötü bir adamın ölmesine izin verir ama direk öldürmezdi. Bence bir taklitçidir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.