Güncel

Toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor!

Birleştirme yaklaştıkça toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor!

Toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor!

Ethereum ( ETH ) blok zincirinin Merge yükseltmesi yaklaştıkça, stake edilen yerel tokenin toplam miktarı tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti ve önceki yıla göre neredeyse iki katına çıktı.

Toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor!

Kurumsal düzeyde araştırma platformu Delphi Digital, 17 Ağustos'ta aşağıdaki grafiği içeren bir tweet attı.

Toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor! - Resim : 1

Kasım 2020'den bu yana toplam stake edilen ETH miktarı. Kaynak: Delphi Digital

Stake edilen ETH sürekli büyüyor

Defi Pulse'un grafiği ayrıca, Ethereum 2.0 yükseltmesinin başlangıcından bu yana, topluluğun yükseltmeyi desteklemek için Aralık ayının ilk haftasında 1 milyondan fazla Ethereum'u stake etmesinin ardından stake edilen ETH miktarının istikrarlı bir şekilde arttığını gösteriyor.

Finans analizleri ile bilinen Finbold'un o sırada bildirdiği gibi, Nisan 2021'de stake edilen ETH'nin değeri 3,9 milyon ETH stake edilmiş ve fiyatı 2,582 $ seviyesindeyken 10 milyar dolara ulaşmıştı.

Basın zamanında, Ethereum'un 1.865 dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında, bu, toplam kümülatif stake edilen ETH miktarının yaklaşık 24.79 milyar dolar değerinde olduğu anlamına geliyordu.

Bu arada, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin mevcut fiyatı, gün içinde %1,44'lük bir düşüşü, ancak önceki yedi gün boyunca %1,99'luk bir artışı temsil ediyor.

Toplam stake edilen ETH miktarı bir yılda neredeyse iki katına çıkıyor! - Resim : 2

Ethereum 1 yıllık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.