Güncel

Tosuncuk Exxen'de belgesel oldu!

Tosuncuk lakabı ile tanınan Mehmet Aydın, Exxen'de belgesel oldu. İşte detaylar!

Tosuncuk Exxen'de belgesel oldu!

Acun Ilıcalı'nın yeni projesi olan Exxen, nihayet yayın hayatına başladı. Aylık abonelik ücreti 9,90 TL olan platformda pek çok ünlü ismin yanı sıra YouTube üzerinden yayınladığı videolar sayesinde tanınmış kişiler de var. Ayrıca platforma abone olan kişileri birbirinden güzel programların yanı sıra filmler, diziler ve güzel belgeseller bekliyor. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde "2008 Milli Takım Hikayesi" belgeselinin duyurusu yapılmıştı. Şimdi ise sırada Tosuncuk var.

Tosuncuk Exxen'de belgesel oldu!

Tosuncuk derken tabii ki de kurduğu saadet zinciri ile Türkiye tarihinin en büyük dolandırıcılık hikayelerinden birisini yazan Mehmet Aydın'dan bahsediyoruz. Mehmet Aydın 1 milyar 139 milyon 972 bin TL'lik  Çiftlikbank vurgunu ile kayıplara karışmıştı. Son olarak Uruguay'da görülen ve Interpol tarafından da kırmızı bültenle aranan Aydın, Exxen'de belgesel oldu. Öyle anlaşılıyor ki Acun Ilıcalı'nın yeni projesinde daha pek çok ilginç belgesele tanık olacağız.

Tosuncuk Exxen'de belgesel oldu! - Resim : 1

Tosuncuk isimli belgesel, YouTube üzerinden yayınladığı videolar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 140journos ekibi tarafından hazırlandı. Bu ekibin daha önceki belgeselleri YouTube'da çok fazla ses getirmişti ve de beğeni kazanmıştı. Bakalım Tosuncuk belgeseli de izleyici üzerinde bir etki bırakacak mı?

Asıl merak edilen ise Exxen'in Netflix karşısında ne kadar başarılı olabileceği. Bu sorunun cevabını kısa vadede vermek zor, biraz zaman gerek. Bunun Acun Ilıcalı'nın en zor sınavı olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Yorumlar
Selçuk
Tosuncuk, sadece aç gözlüleri, dolandırdı, bir ver 40 al,
Cevapla
💎G@kko💎
Tosuncugu Allah'a havale edim çok milletin canını yaktı diyem
Cevapla
DiLaRa
🤗 Yine komedi bir yorum alemsin ya GAKKO 🤪
Cüneyt gündoğdu
Tv8 programlarını seyretmek için reklamlı 9.90 reklamsız 19.90 TL vermeye değmez.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.