Güncel

TTnet, sevgililer gününe özel indirimler

Türkiye'nin dev internet sağlayıcı firması TTnet'ten, sevgililere özel kampanya.


TTnet sevgililer gününe özel iki yeni kampanya oluşturdu. Bunlardan birincisi, sevgisini en güzel cümlelerle ifade eden 1.000 bireysel TTnet'li kullanıcı Mudo indirim çeki kazanıyor. İkinci kampanyamız ise bütün bireysel TTnet aboneleri için, çiçek ve çikolata alışverişlerinde yüzde 30’a varan indirimden yararlanma fırsatı..

Bu kampanyaya katılım için;
TTNET Facebook sayfasına en güzel sevgi sözcüklerini yazan 1.000 kişi Mudo indirim çeki kazanacak, www.cicek.com’dan yapılacak çiçek ve çikolata siparişlerinde ise yüzde 30’a varan indirimler TTNET müşterilerini bekliyor.

1.Kampanya katılım detayları ;

1329087340_sevgililergunu300x300.jpg

TTNET’in “Aşkını İfade Et” kampanyasına katılmak isteyenler, 14 Şubat tarihine kadar “KALP” boşluk TC Kimlik Numarasını yazarak 6606’ya kısa mesaj gönderiyor. Cep telefonuna gelen şifreyi TTNET Facebook sayfasına yazan TTNET’li, formu dolduruyor ve aşkını ifade eden cümleleri yazıyor.

2.Kampanya Katılım detayları;

1329087237_bannersevgiliye3.jpg

Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterilerinin CICEK boşluk TC Kimlik Numarasını yazarak 6606’ya kısa mesaj gönderip indirim şifresi alması yeterli oluyor. Kampanya şifresini kullanarak www.cicek.com üzerinden alışveriş yapan TTNET’liler, beğendikleri ürünlere indirimli fiyatlarla sahip oluyor.

Not: Kampanyadan 9 Mart 2012 tarihine kadar yararlanmak mümkün.

 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.