Güncel

TTNET’e, Stevie Awards’dan 10 ödül birden geldi!

TTNET'e ödül yağmuru başladı!


TTNET, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından olan Stevie International Business Awards’da 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül olmak üzere 10 ödüle birden layık bulundu. “Yılın en iyi ürün ve servisi” kategorisinde üç ayrı ödüle değer görülen TTNET, “yenilikçi şirket”, “inovasyon”, “iletişim ve halkla ilişkiler kampanyası”, “tüketici reklam kampanyası, kurumsal sosyal sorumluluk programı” ve “tüketici pazarlama kampanyası” kategorilerinde de ödül kazandı. TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, telekomünikasyon dalında “yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

1345126541_ibalogo.jpgTürkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, ABD’nin en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards 2012’ye, kazandığı 10 ödülle damgasını vurdu. TTNET’e altın ödülünü getiren ise “yılın en iyi ürün ya da servisi” seçilen TTNET’in dijital oyun platformu “Playstore” oldu. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen organizasyonda, TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz da “telekomünikasyon dalında yılın yöneticisi” kategorisinde gümüş ödüle layık bulundu.

50 ülkeden, 3.200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards Ödülleri’nde TTNET, kurum yönetimi, hizmetleri ve servisleriyle 1 altın, 3 gümüş ve 6 bronz ödül kazandı. İş dünyasından profesyonellerin kullandığı oylar, çeşitli ülkelerden 300 kişilik bir jüri tarafından değerlendirildi. Türkiye, Altın Stevie Ödülü sıralamasına göre ABD ve Güney Kore'nin ardından en başarılı üçüncü ülke oldu.

Ödül töreni, 15 Ekim 2012 tarihinde Seul, Güney Kore'de, Ritz Carlton Otel’de yapılacak.

1345126672_adsiz.png

TTNET’in Stevie Awards’dan kazandığı ödüllerin dağılımı şu şekilde:

Altın Stevie

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore: Yılın En İyi Yeni Ürün ya da Servisi – Medya ve Eğlence

Gümüş Stevie

  • TTNET: Yılın Yenilikçi Şirketi- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi
  • TTNET: İnovatif Şirket
  • Tahsin Yılmaz: Telekomünikasyon Sektöründe Yılın Yöneticisi

Bronz Stevie

  • TTNET Pratik Çözüm: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi- Tüketici Ürünleri
  • TTNET SEP Programı: Yılın En İyi Ürün ya da Servisi-Telekomünikasyon-Servis
  • Türkiye’de İnternet’in 19. Yıldönümü: Sosyal Medya Odaklı Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası
  • Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek: Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı- Orta Doğu ve Afrika Bölgesi
  • Yalın İnternet: Yılın Tüketici Reklam Kampanyası
  • Yalın İnternet: Yılın Tüketici Pazarlama Kampanyası
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.