Güncel

Türk Telekom; 8 ilde internet kesintisi olacak! İşte o iller!

Türk Telekom 8 ilde 2 gün internet kesintisinin olacağını açıkladı. Bakım çalışması için yapılacak olan bu kesinti bakalım hangi illeri etkileyecek?

Türk Telekom; 8 ilde internet kesintisi olacak! İşte o iller!

Türk Telekom, bildiğiniz gibi altyapısını güçlendirmek ve yenilemek için zaman zaman bakım çalışmaları yapabiliyor. Bu bakım çalışmaları her zaman Türk Telekom'un sitesi üzerinden duyuruluyor. Bugün ise 7 Ocak ve 8 Ocak tarihlerinde yapılacak olan internet kesintileri hakkında açıklama yapıldı.

Türk Telekom'un açıklamasına göre toplamda 8 ilde bu tarihler arasında internet kesintisi yaşanacak. Trabzon, İstanbul, Diyarbakır, Antalya, Adıyaman, Hatay, Bitlis ve Adana illerinde internet kesintisi yaşanacak. 

İnternet altyapısının iyileştirilmesi için yapılacak olan bu kesinti gece 02:00 saatlerinde yani internetin fazla kullanılmadığı saatlerde yapılacak. Eğer sabaha kadar oturuyor ve bu illerde yaşıyorsanız, dizi ve filmlerinizi cihazlarınıza indirmenizde fayda var. Çünkü sabah 06:00'a kadar internetiniz ya hiç olmayacak ya da çok yavaş hizmet verecek.

Aşağıdan Türk Telekom'un internet kesintisi uygulayacağı şehirlere tarihleri ve saatleri ile ulaşabilirsiniz.

Peki, sizde durum nedir? Bakım çalışması olmadığı halde sorun yaşıyor musunuz? Gelin yorumlarda tartışalım.

Yorumlar
Osman
Menemen Ulukent 228 no yolun yarısına kadar internet fiber optik kablosu hattını yaptılar gerini yapmadan gittiler eğer komşum bahçemde havadaki kablonu istemiyorum derse internetsiz kalırım eyyyyyt TT. Yetkilileri çok acil o yolun gerini çok çabuk zamanda yapın yarın birgün o yol kilit taşı ile döşenecek sonradan o yolu yarıpta insanları zor durumda bırakmayın
Cevapla
Hüseyin kes
Ben izmirde otuyorum internetimğimiz 1 hafta çekmiyo arza kaydı açtık halen yspılamdı
Cevapla
Sirin
Lütfen muşta artik internet çeksin çocuklarım canlı derslere giremiyor ilk defa turk telekom kullandiğıma pişmanım
Cevapla
ECE
Lütfen Malatya bölgesinede yapın internetler çok yavaş 90 TL veriyorum normelde internetimin dowlondu 16MBS 5 mbs alıyorum arasıra yükseliyor. Lğtfen Malatyayada bakım çalışması yapın.
Cevapla
Sülo
Suyu elektriği anladık ta internet kesintisi nedir arkadaş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.