Güncel

Türk Telekom abonelerinin gönlünü fethetti!

Türkiye'de hizmet veren 3 büyük operatörden biri olan Türk Telekom, 2020 yılında yaptıklarıyla abonelerinin gönlünü fethetmiş.

Türk Telekom abonelerinin gönlünü fethetti!

Türkiye'nin en fazla abone sayısına sahip operatörlerinden biri olan Türk Telekom 2020 yılında yaptığı etkinliklere dair bir bülten yayınladı. Bu bültende Türk Telekom'un yaptıklarıyla abonelerinin ve tüm Türk halkının gönlünü fethettiği gözler önüne serildi.

Dilerseniz bu bültene aşağıdan göz atabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Bu ifadeler tamamen Türk Telekom'a ait. Yani biz yazmadık. Eğer Türk Telekom'a dair bir isteğiniz ya da şikayetiniz varsa alt kısımda yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Çünkü Türk Telekom yetkilileri sizlerin yorumlarını önemsiyor.

Türk Telekom abonelerinin gönlünü fethetti!

Türkiye’ye Değer’ anlayışıyla projeler üreten Türk Telekom, 2020’de de binlerce insanın hayatına dokundu. İnternet ve e-ticaret eğitimi verdiği kadınların kariyer yolculuğuna, görme engelli bireylerin kitaplara ve sanat eserlerine ulaşmasına, amatör sporculara destek oldu, arama kurtarma ekibi TTAKE ile afet zamanlarında hayat kurtardı.

Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla, 2020’de de binlerce hayata dokundu. Kadınların istihdamından görme engellilerin kitaplara erişimine ve eğitim öğretimden amatör sporlara kadar Türkiye’ye Değer projelerini sürdürdü. 

Kadınların kariyer yolculuğundan, görme engellilerin kitaplara erişimine hayatın her alanında

“Hedefi Olan Kadına İnternetle Hayat Kolay” projesinde, 75 gönüllü eğitmen ile 4 bin kadına dijital pazarlama eğitimleri veren Türk Telekom, kadınların kariyer yolculuğunda 2020 yılında da yanlarındaydı. Türk Telekom’un, ‘Herkes için erişilebilir iletişim’ prensibiyle hayata geçirdiği, ‘Telefon Kütüphanesi’ uygulaması 10 bin aktif görme engelli kullanıcıya ulaştı. 250’den fazlası çocuk kitabı olmak üzere 2 bine yakın kitap ve dünyaca ünlü 20 tabloya sesli erişmeyi olanaklı kılan uygulamaya, 2020’de ilaç barkodu okuma özelliği eklendi. Bu sayede, görme engelliler, 6 binden fazla ilacın kullanma talimatına dair bilgilere sesli olarak kolayca erişebiliyor. 

Türk Telekom’un az gören çocukların kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayan Günışığı projesi ise 2020’nin ilk 3 ayında ‘Okulumda Günışığı Seminerleri’ ile 13 binden fazla öğrenciye, yaklaşık 700 öğretmen ve yöneticiye ulaştı. Günışığı Pandemi Dönemi Açık Öğrenim Platformu ile 43 bin aileye eğitim verildi. 

Doğal afetlerde de eğitim öğretimde de vatandaşın yanında 

Türk Telekom’un Türkiye genelinde 11 bölgede yaklaşık 150 gönüllü çalışanından oluşan bir sivil savunma hareketi olan ‘Türk Telekom Arama ve Kurtarma Ekibi (TTAKE), doğal afetlerde 2020’de de Türkiye’nin umudu oldu. TTAKE, Elazığ Depremi’nden İzmir Depremi’ne, Giresun Yağlıdere’deki selden Çaldağ bölgesindeki sele kadar farklı doğal afetlerde seferber oldu. Ülkemizde sporun gelişmesi için amatör sporlara yıllardır destek olan Türk Telekom, ülkenin dört bir yanında basketbol, eskrim, yüzme, atletizm, güreş, badminton gibi 33 farklı branşta 40 spor kulübünü destekledi. 

Yorumlar
bir telekom maduru
ya bi çektirp gitsinler, ne altyapı var ne adam gibi çalışıyor istemleri. gönlümüzü fethetmişler peh..
Cevapla
mahmut yeşil
yorumumu neden yayımlamadınız zorunuza mı gitti..!
Cevapla
Gülay
Türktelekom mu Allah benden uzak cehenneme yakın etsin. Yıllarca kanımı emdi kendimi kurtarana kadar çektiğimi bir Allah bir ben bilirim. Bütün abonelerine en yakın zamanda kurtulması dileklerimle...
Cevapla
Hacer
Türk telekom bu kadar reklam yapıyor ama şu zor süreçte çocuklarımızın onlayn ders gördügü bildikleri halde hala alt yapı çalışmalarını tamamlayıp İnternetimizi baglamaadılar izmir torbalı pancar da böyle bir zamanda nasıl olurda yapmazlar anlamadım lütfen sesimizi duyun artık
Cevapla
Hanifi şahin
Önçe hizmet verin insanları kandırmayın sayenizde çocuğum ders göremiyor harac alır gibi paramızı alıyorsunuz haram ol sun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.