Güncel

Türk Telekom'dan aylık 3 bin dakika hediye!

Telekom fırsatlarına bir yenisini daha ekledi!

Türk Telekom'dan aylık 3 bin dakika hediye!

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom; ev telefonunu şehirlerarası görüşmelere açtıran müşterilerine yeni bir fırsat sunuyor. 31 Aralık’a kadar telefonlarını şehirlerarası görüşmelere açtıran Türk Telekom müşterileri ayda 3 bin dakika şehirlerarası bedava konuşacak.

Türk Telekom müşterilerinin artı değer katmayı hedefleyen kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. “Ev Telefonunu Şehirlerarasına Açtır, Şehirlerarası Bedava Konuş Kampanyası” ile Türk Telekom aboneleri artık tüm gün boyunca sevdikleriyle diledikleri kadar konuşup, hasret giderebilecek.

1340450488_30122011315.jpg

31 Aralık 2012’ye kadar hatlarını şehirlerarası görüşmelere açtıran ve başvuran Türk Telekom müşterileri bu cazip kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyaya başvuru yapan müşteriler, 12 ay boyunca ayda 3 bin dakika bedava konuşma hakkı kazanacak ve bu dakikaları istedikleri saatte, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna sevdiklerini aramak için kullanabilecek. Kampanyaya Türk Telekom ofis ve bayileri ya da 444 1 444 nolu müşteri hizmetlerinden başvuru yapabiliyor.

  • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 1 Nisan 2012’den önce ev telefonunu şehirlerarası aramalara kapatmış olmaları gerekiyor.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.