Teknoloji TV

Sudan ucuz bilgisayar gibi tablet! Hometech Alfa 10TB inceleme

Bugün ki inceleme konuğumuz Hometech tarafından geliştirilen Alfa 10TB. Kutudan kablosuz klavyesi ile birlikte çıkan Hometech Alfa 10TB her anlamda beklentilere karşılık veren bir tablet.

Sudan ucuz bilgisayar gibi tablet! Hometech Alfa 10TB inceleme

Yaşanan pandemi sürecinden ötürü eğitim online olarak devam ediyor. Genel itibariyle öğrencilerin online derslerde katılım sağlamaları çok önemli. Elbette her öğrencinin elinde EBA ya da Zoom için kullanabileceği bir PC yok.

Bu durumda aileler için en iyi ve en uygun çözüm tabletler oluyor. Bugün inceleyeceğimiz Hometech Alfa 10TB de EBA ya da Zoom için adeta biçilmiş kaftan. Kutu içeriğinden kablosuz klavyesi ile birlikte gelen tablet, hem öğrencilerin, hem de uzaktan çalışanların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabiliyor.

Eğer şu sıralar EBA ya da Zoom için uygun fiyatlı bir tablet arıyorsanız Hometech Alfa 10TB'yi deneyimlemenizi tavsiye ederiz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Tabletin hali hazırdaki fiyatı sadece 1750 TL. Açık konuşmak gerekirse bu fiyata alabileceğiniz bir telefon bile yok.

Sudan ucuz bilgisayar gibi tablet! Hometech Alfa 10TB inceleme

Dilerseniz bu tablet hakkındaki yorumlarımıza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse bu zamanda en basit PC için  4000 - 5000 TL gibi bir meblağı gözden çıkarmanız gerekiyor. Üstelik bu PC ile oyun vs. oynamanız da mümkün değil. Anca internet ve online toplantı için kullanabileceğiniz bir PC alıyorsunuz.

Bu bağlamda baktığımızda 1750TL'lik Hometech Alfa 10TB çok daha mantıklı bir seçim gibi gözüküyor. Keza bu fiyata artık telefon bile almak pek mümkün değil. Elbette burada tercih kullanıcıların. 

Yorumlar
isimsiz
arkadaş bu bilgisayarla pubg açılmaz diyorlar fakat inanmayın samsung tab a 2ghz 4 çekirdek işlemci pubg açıyo alfa 10tb 2ghz 4 çekrdek üstelik 4gb ram bence siz bu tableti kesinlikle alın hem depolama hem ram hem de işlemci iyi
Cevapla
Ali Furkan
Ben kardesime aldim fakat 1300 tlye vede memnunum
Cevapla
Ahmet sezer
Bes para etmez 10 02 2021 de aldım 16 02 2021 de sistem hatası verdi servise gönderdim haftası olmadan vatan bilgisayardan aldım bin pişman oldum
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Böyle bir tablet PC yi mutlaka satın alın
Cevapla
Fatih
Biz suyu 2000 TL ye alıyorduk baya ucuzmuş suya göre
Cevapla
Kaan
Merak ettim suları acaba altın mı akıyor
Naz
Aynn
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.