Güncel

Türk Telekom’dan Siri ile Lira Gönderme Teknolojisi

Türk Telekom, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor.


Türkiye’nin popüler iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, hızlı ödeme, paket değişikliği ve kota takibi gibi hizmetlerle kullanıcılarına büyük kolaylık sağladığı Online İşlemler Uygulamasının AppStore’da yer alan son versiyonuyla, bir yeniliği daha müşterilerinin hizmetine sunuyor. Türk Telekom, Apple’ın sesli asistanı Siri ile kullanıcılarına yalnızca sesli komut vererek başka bir numaraya lira gönderme imkanı sağlıyor. Kullanıcıların başka bir numaraya Lira gönderebilmeleri için istedikleri kişinin adını ve göndermek istedikleri tutarı Siri’yesesli olarak iletmeleri yeterli oluyor.Siri ile lira gönderme özelliğini kullanmak isteyen Türk Telekom mobil hat sahibi Apple kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirerek bu hizmetten anında faydalanabiliyor.

Yorumlar
Ömer
Telekom battı beyler bankalar el koydu hisselerin %55 ne size düşen görev hız ve fiyat politikasını yüksek haberleri yapıp Türkiye şartlarına uygun fiyat uygulamaları konusunda baskıcı haberler yapmak yoksa sülük gibi emerler bu ecnebiler milleti
Cevapla
Kim takar siriyi
Türk telekom siri ile uğraşacağına alt yapılarını güncellesin. Ne türk telekom mobil hattını adam gibi kullanabiliyoruz nede ttnet hattını.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.