Güncel

Turkcell Deneyim Mağazası kapılarını açtı (video)

Ürün, servis ve hizmetlerin kullanılabileceği Taksim Pera'da açılan Turkcell Deneyim Mağazası'nı gezdik ve mağaza ile ilgili deneyimlerimizi bu videoda sizlerle paylaştık.

Turkcell Deneyim Mağazası kapılarını açtı (video)

Deneyim mağazası açmak son zamanlarda birçok markanın sunduğu hizmetler arasında yer alıyor. Xiaomi, Huawei, Samsung ve Apple gibi markalar bu tarz mağazalarla ürün ve hizmetlerini anlatırken kendi kitlelerini de oluşturma fırsatı sunuyorlar.

Turkcell Deneyim Mağazası kapılarını açtı (video)

Turkcell de Taksim İstiklal Caddesi'nde bulunan eski genel merkezinin binasının bir kısmını deneyim mağazası haline getirerek müşterilerinin hizmetine sundu. 14 Şubat'ta açılan mağazası sizler için gezdik ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan'dan mağaza hakkında bilgi aldık.

Sadece cep telefonu, tablet gibi ürünler değil; ev içi eğlence sistemleri, giyilebilir teknoloji ürünleri, akıllı ürünler ve drone gibi çok geniş bir yelpazede son teknoloji ürünler Turkcell mağazalarında sunuluyor.

Ödeme ve destek işlemlerinin yapıldığı hizmet alanları ile ayrı konumlanan yeni teknoloji ürünlerinin ve akıllı cihazların deneyimlendiği keşif alanlarının yanısıra müşterilerimizin dijital servislerimizi deneyimlemesi için TV+’tan, fizy’e ve Dergilik’e kadar uygulamalarımız için ayrılan alanlarda mağazalarda hizmet alanları arasında.

İşte Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ile yaptığımız özel röportajı da içeren Turkcell Deneyim Mağazası videosu:

Yorumlar
Super Olmus İletişime Yon Veren Turkcell
Super Olmus İletişime Yon Veren Turkcell
Cevapla
mantıklı düşünen
Fiyat,fiyat,fiyat turkcell bunu anlamadı halen... en pahalı tarife ve paketleri satarken ucuz bir şey satıyormuş gibi laf salataları ile milleti kandıramazsın turkcell zaten bu fiyat polikaları ile turkcell ve vesteli sevmiyorum...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.