Güncel

Turkcell Global Bilgi 2013’ü coşkuyla karşıladı

Turkcell Global Bilgi’nin İstanbul, Erzurum, Diyarbakır ve İzmir lokasyonlarında yeni yıl kutlamaları gerçekleştirildi.

Turkcell Global Bilgi  2013’ü coşkuyla karşıladı

Keyifli saatlerin yaşandığı geceye tüm lokasyonlarda toplam 4800 çalışan katıldı. Yönetici kadrosunun hazırladığı renkli şovlarla geceye renk katılırken çalışanlar arasında hediye çekilişleri de gerçekleştirildi. Çekilişi kazananlara Iphone5 ve Antalya tatili hediye edildi.

Turkcell Global Bilgi çalışanları, 2013 yılını 4 ayrı lokasyonda düzenlenen partilerle kutladı. İstanbul, Erzurum, Diyarbakır ve İzmir lokasyonu çalışanlarının katıldığı organizasyonlara Turkcell Global Bilgi Genel Müdür’ü Bahadır Pekkan, Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Direktörü Ersin Aydın, Turkcell Operasyonları Direktörleri Haktan Saran, Nihan Yılmazer, Yeni Operasyonlar Direktörü Engin Utkan ve Bilgi Teknolojileri Direktörü Fahri Arkan ile ilgili bölge müdürleri ev sahipliği yaptı.

1358414449_etf6497-1.jpg

Erzurum’da Polat Rönesans Otel, Diyarbakır’da Rönesans Club, İzmir’de Sahne 35 ile İstanbul’da Haydarpaşa Tren Garı’nda düzenlenen yeni yıl kutlamalarının sloganı ve konsepti “Daha Mutlu Bir Yıl İçin Yola Çıkıyoruz” oldu. Türkçe pop müziğinin sevilen isimlerinden Ziynet Sali ve DJ Pervani’nin sahne aldığı gecede, Fatih Ürek, Neşe Karaböcek ve Davut Güloğlu gibi sürpriz sanatçılar da sahne aldı. Yılbaşı kutlamaları bölge yöneticilerinin hazırladığı şovlarla renklendi.

Organizasyonlarda yeni yıl dileklerini çalışanlar ile paylaşan yönetim ekibi,  2012 yılında kazanılan Dünya birincilikleri için tüm Turkcell Global Bilgi Ailesi’ne teşekkür etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.