Güncel

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone AVM'lerdeki mağazalarını kapattı

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, koronavirüsün yayılmasını engellemek amacıyla AVM'lerdeki satış satış noktaları geçici olarak kapattı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone AVM'lerdeki mağazalarını kapattı

Türkiye'de görülmeye başlanan koronavirüsün yayılım hızını düşürmek için alınan tedbirlere bir yenisi daha eklendi. Genelde evlerinden çıkmayan insanların artık eskisi kadar ziyaret etmediği AVM'lerde bulunan telekomünikasyon şirketlerinin satış noktaları kapatıldı.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone AVM'lerdeki satış noktalarını kapattı

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone da bir yandan online işlemler merkezleri üzerinden hizmet verirken diğer yandan müşteriyle yüz yüze geldikleri satış noktalarında bir dizi düzenlemeye gitti. Buna göre, 21 Mart 2020 Cumartesi gününden geçerli olmak üzere üç operatörün Türkiye genelindeki AVM'lerde bulunan tüm satış noktaları geçici olarak kapatıldı.

Üç operatör çalışma saatlerini de yeniden düzenledi. Operatörlerin cadde mağazaları pazartesi-cumartesi günleri 12.00-18.00 arasında hizmet verecek. Pazar günü ise tüm satış noktaları kapalı olacak.Her üç operatör de çalışma günü ve saatleri ile ilgili Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) ve Ulaştırma Bakanlığı ile yakın temas halinde çalışıyor.

Yorumlar
💠Gakko💠
Olması gereken de budu bahan göre
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.