Güncel

Turkcell'den 'Benim Şehrim' yarışma birincisine iPhone!

Turkcell ve İstanbul Modern “Benim Şehrim”le en güzel şehir fotoğraflarını seçti.


Turkcell’in, iletişim ve teknoloji sponsorluğunu üstlendiği İstanbul Modern’le birlikte gerçekleştirdiği “Benim Şehrim” fotoğraf yarışması sonuçlandı. Yaklaşık 4 bin fotoğrafın katıldığı yarışmada birinci olan Ayhan Canikoğlu, iPhone 4S ve bir yıllık İstanbul Modern üyeliği kazandı.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in, iletişim ve teknoloji sponsoru olduğu İstanbul Modern’le birlikte düzenlediği “Benim Şehrim” fotoğraf yarışması sonuçlandı. Herkesi yaşadığı şehrin eşsiz manzaralarını ve anlarını fotoğraflayarak Instagram’da yayınlamaya davet eden yarışmaya bir ayda yaklaşık 4 bin fotoğraf katıldı.

1345189656_birinci.jpg

Yarışma için çekilen özel karelerin, o şehrin kendine özgü özelliklerini yansıtması bekleniyordu. Bu kritere göre her hafta başvurular arasından İstanbul Modern küratörleri tarafından seçilen 10 kare Pinterest’te yayınlandı. Seçilen fotoğraflar arasında en çok oyu alan kareler İstanbul Modern küratörleri tarafından yeniden değerlendirildi ve ilk üçe girenler belirlendi.

1345189752_ikinci.jpg

“Benim Şehrim” yarışmasının birincisi yeni tutulmuş istavritleri bir pet şişenin içinde görüntüleyen  Ayhan Canikoğlu oldu. İkinciliği puslu bir İstanbul siluetiyle alan Hakan Yayla’yı, mimari detay görseliyle üçüncü olan Samet Çalışkan takip etti.  Yarışmada dereceye girenler ödüllerini Turkcell Kurumsal Vatandaşlık Bölüm Başkanı Zeynep Özbil’in elinden aldı.

1345189632_ucuncu.jpg

Birinciye Turkcell’den akıllı telefon iPhone 4S

“Benim Şehrim” fotoğraf yarışmasında birinci olan Ayhan Canikoğlu Turkcell’den iPhone 4S cep telefonu kazandı. Ayrıca ilk üçe girenler İstanbul Modern üyesi olarak bir yıl boyunca İstanbul Modern’e ücretsiz giriş, yanlarındaki misafire indirimli giriş ve üyelere özel rehberli sergi turlarına katılma haklarının yanı sıra Atölye Modern programları, İstanbul Modern Mağaza ve İstanbul Modern Restoran’da ayrıcalıklara sahip oldular.

1345189683_toplu-resim.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.