Güncel

Turkcell’den şirketlere teknolojik dönüşüm çağrısı!

Turkcell, Anadolu’da Akıllı Şirket turuna başladı.

Turkcell’den şirketlere teknolojik dönüşüm çağrısı!

Turkcell’in şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve karlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği, “Akıllı Şirket” turunda bu sene ilk durak Şanlıurfa oldu.  Geçen yıl 10 bin kilometre yol yaparak 5000’in üzerinde kurumsal müşteri ile buluşan Turkcell, bu yıl da birçok Anadolu ilinde etkinliler düzenleyerek, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, şirketlerin daha fazla büyümesine destek olmak ve “Akıllı Şirket” vizyonunu paylaşmak üzere Anadolu turuna başladı. 470 bini aşkın müşterisi ile kurumsal pazarın lideri olan Turkcell, bugüne kadar şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde karşılamanın yanı sıra yaptığı marka işbirlikleriyle şirketlere 345 milyon TL fayda sağladı. Turkcell, şimdi de çağımızın gerekliliği olan mobilite odaklı teknolojik dönüşümü, şirketlere daha kolay kılabilmek ve bu süreçte yanlarında olmak için harekete geçti. “Akıllı Şirket” vizyonunu geliştiren Turkcell, çizdiği yol haritası ile kurumsal müşterilerini köklü bir dönüşüme davet ediyor.

1365075677_ahmet-esref-fakibaba.jpg

Selen Kocabaş: “Tüm şirketlerin “Akıllı Şirket” olma fırsatını yakalamasını istiyoruz”

“Akıllı Şirket” vizyonunu anlatmak amacıyla Şanlıurfa’da gerçekleştirilen toplantıda konuşan Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş; “İçinde yaşadığımız bilgi ve mobilite çağında “teknolojiye uyum” tüm şirketlerin büyüme yolunda vermesi gereken bir sınav. Türkiye’nin en başarılı şirketlerine baktığınızda yüzde 90’ının Turkcell ile çalıştığını görüyorsunuz. Turkcell’in maliyetleri düşüren, riskleri minimize eden ve gelirleri arttıran çözümlerini kullanan şirketler, diğer bir deyişle teknolojik dönüşüme adapte olabilen kurumlar başarıda bir adım öne geçiyor. Biz istiyoruz ki, boyutu ve faaliyeti ne olursa olsun tüm şirketler bu fırsatı yakalasın. Anadolu’nun dört bir yanında Türkiye ekonomisini her geçen gün daha iyi noktalara taşıyan binlerce şirket var. Turkcell olarak öncelikli hedefimiz bu şirketlerin teknik ekipleriyle birlikte çalışıp, Anadolu'da iş ortaklığı ekosistemini büyüterek yerel değeri güçlendirmek. Kendimizi müşterilerimize en iyi teknolojik çözümleri sunan iş ortağı olarak görüyoruz ve "O işe Turkcell bakıyor" söylemimizi perçinleyeceğimiz buluşmalarımızın  bu yıl da heyecanını yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl 16 ilde 5000’in üzerinde kurumsal müşteri ile buluştuk. Bu sene de Anadolu’nun birçok ilinde kurumsal müşterilerimizle bir araya gelerek “Akıllı Şirket” vizyonumuzu paylaşmaya devam edeceğiz. Şirketlerin kapılarına kadar gidecek “Turkcell Gücü”yle nasıl daha çevik, akıllı ve rekabetçi olabileceklerini anlatacağız. Çağrımız tüm şirketlere “Siz de mobil teknolojilerle şirketinizin maliyetini azaltıp, gelirini arttırarak risklerinizi yönetin” dedi.

Turkcell 16 ilde, 5000’in üzerinde kurumsal müşterisi ile buluştu

Geçtiğimiz sene Anadolu’yu şehir şehir gezerek toplam 16 ilde yaklaşık 5000’in üzerinde kurumsal müşterisi ile bir araya gelen Turkcell, Bursa, Adana, Mersin, İzmir, Gaziantep, Konya, Kayseri, Samsun, Denizli, Antalya, Eskişehir, Kocaeli, Ankara, Malatya, Erzurum ve Hatay’daki kurumsal müşterilerine mobil teknolojilerin şirketlerin büyümesine nasıl katkı sağladığını anlattı.

Bundan sonraki durak Mersin olacak

“Akıllı Şirket” toplantılarının bir sonraki durağı Mersin olacak. Turkcell “Akıllı Şirket” vizyonu doğrultusunda teknolojik çözümleri iş süreçlerine entegre etmek isteyen şirketlere Uzman Proje ve Müşteri Yöneticileri ile ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.