Güncel

Turkcell’in altıncı kez gerçekleştireceği konferans yine ses getirecek

Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nın konuğu pazarlama dâhisi Seth Godin.

Turkcell’in altıncı kez gerçekleştireceği konferans yine ses getirecek

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, düzenlediği etkinliklerle dünyanın önde gelen fikir önderlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu yıl altıncı kez gerçekleşecek Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı, 29 Ocak 2013’te,  Swissotel’de iş ve pazarlama dünyasının önde gelenleri ve Turkcell çalışanlarıyla Seth Godin’i bir araya getirecek. Yazdığı best seller kitapları ve çığır açan fikirleriyle pazarlama denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Godin, konuşmasında dünyadaki herkesin yüzleşmekte olduğu iletişim devrimini konu alarak “Hepimiz Acayibiz” başlıklı bir konuşma yapacak. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nın konukları Godin’in önderliğinde endüstriyel devrimin sonunu getiren iletişim ekonomisine mercek tutacak.

1390403507_130808sethgodin-115-edit.jpg

Turkcell Akademi daha önce de önemli isimleri İstanbul’a getirmişti

Turkcell Akademi’nin Pazarlama Konferansları, daha önceki senelerde Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan David Plouffe, ünlü Amerikalı sosyolog Malcolm Gladwell, insan davranışları ve ekonomi üzerine yürüttüğü çalışmalarla ses getiren Dan Ariely, sosyal medya uzmanı Charlene Li ve son olarak pazarlama alanında fikirleriyle fark yaratan Martin Lindstrom’ü ağırlamıştı.

Turkcell'in "İnsana Yatırım" ilkesi doğrultusunda stratejik gelişim ve bilgi yönetimi merkezi olan Turkcell Akademi, Pazarlama Gelişim Programları kapsamında iş dünyasına değer katan liderleri konuk etmeyi sürdürecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.