Güncel

Türkiye fotokopi pazarının yeni lideri KYOCERA oldu!

IDC’nin sonuçlarına göre Bilgitaş, distribitörü olduğu KYOCERA Document Solutions ürünleri ile 2014 yılı Türkiye Fotokopi Pazarı lideri oldu

Türkiye fotokopi pazarının yeni lideri KYOCERA oldu!

Uluslararası Bağımsız Araştırma şirketi IDC’nin (International Data Corporation) araştırma sonuçlarına göre, Bilgitaş distribütörü olduğu Japon KYOCERA Document Solutions ürünleri ile 2014 yılı Türkiye fotokopi makinası pazar lideri oldu.

Adetsel bazda A3 siyah beyaz fotokopi segmentinde %59.2, A3 renkli fotokopi segmentinde %23.2, toplam A3 segmentinde de %51.5 pazar payına ulaşan KYOCERA, 2014’ü açık farkla rakiplerinin önünde tamamladı.

1426856055_taskalfa-1801fcomb2.jpg

Bilgitaş İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konu ile ilgili görüşlerini ” Müşteri ihtiyaçlarına uygun, uzun ömür teknolojisine sahip, çevre dostu ve maliyet avantajı sunan KYOCERA ürün gamımız ile 2014 yılı için hedeflediğimiz pazar liderliğine ulaşmaktan son derece mutluyuz, bundan sonraki süreçte de bu başarımızı devam ettirmenin gayreti içerisinde olacağız. ” şeklinde belirtmiştir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.