Güncel

Türkiye'nin en kapsamlı BT etkinliği SAP Forum 31 Ekimde

Türkiye’nin en geniş katılımlı bilgi teknolojileri etkinliğine geri sayım başladı

Türkiye'nin en kapsamlı BT etkinliği SAP Forum 31 Ekimde

Geleceği bir bulut şirketi olarak karşılama vizyonuyla, bilgi teknolojilerine erişimi sadeleştirme stratejisini duyuran SAP, Türkiye’nin en geniş katılımlı teknoloji buluşmasını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Tüm sektörlerden orta ve üst düzey yöneticileri ağırlayacak 19’uncu SAP Forum İstanbul, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 31 Ekim 2014 Cuma günü gerçekleştirilecek.

Yılın en kapsamlı bilgi teknolojileri etkinliği SAP Forum İstanbul, bu yıl “Basit Düşün, Fark Yarat” temasıyla hayata geçiriliyor. İnsanlarla inovatif teknolojileri ve yenilikçi fikirleri buluşturarak iş dünyasının geleceğini yeniden düşünmek ve tasarlamak için bir platform sunan SAP Forum’da odak noktası  karmaşık olan iş uygulamalarına SAP’nin yaklaşımı ve sadeleştirme stratejisi olacak. Etkinlikte bir araya gelecek iş dünyasından profesyoneller, bilgi teknolojileri dünyasından uzmanlar, üniversiteler, girişimciler ve SAP müşterileri, sadeleşen iş çözümleriyle gelen yüksek verimlilik fırsatlarıyla tanışacak.

1414229499_sap-forum-istanbul-3.jpg

SAP Forum İstanbul’un açılış oturumunda SAP Üst Yönetim ve Yönetim Kurulu Üyesi, SAP Global Müşteri Operasyonu Başkanı Robert Enslin, SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi, SAP Grup CIO’su,Bulut Bilişim Başkanı Ingrid-Helen Arnold, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, buluşacak. Ayrıca gün sonu kapanış oturumunda profesyonel dağcı Tunç Fındık, yeryüzündeki en yüksek ikinci dağı olan ve dünyanın en tehlikeli tırmanışları arasında yer alan Pakistan’daki 8611 metrelik K2 dağına 2012’de gerçekleştirdiği zorlu tırmanışının hikayesini katılımcılarla paylaşacak.

Günümüzde pek çok şirketin bilgi teknolojileri bütçesinin %70-90’lık miktarını sadece mevcut süreçlerini devamı için harcadığını tespit eden SAP, işletmeleri inovatif teknolojilerle buluşturarak iş uygulamalarına erişimi sadeleştiriyor. İş süreçlerini karmaşık yapılardan arındıran doğru teknolojiler ve yalın uygulamalarla başarıya giden yola ışık tutan SAP, “basit düşünüp fark yaratmak” isteyen şirketleri SAP Forum İstanbul’da buluşmaya davet ediyor.

Toplam 11 salonda gün boyu sürecek paralel sunum ve oturumların yanında, 10 ayrı deneyim sahnesinde veritabanı, analitik, mobilite, finans, insan kaynakları, satış, pazarlama, tedarik, satın alma, eğitim, servis gibi konularda çözümler tanıtılacak. Paralel oturumlarda ve sunumlarda Abdi İbrahim, AkçanSA, Anadolu Bilişim, Arçelik, BimSA, BursaGaz, CarrefourSA, Doğan Holding, EnerjiSA, Enerya, Evyap, Fujitsu, HP, Huawei, IBM, İş Bankası, Memorial, Özdilek Grubu, Panasonic, Sabiha Gökçen Havalimanı, Şişecam, Turkcell, Türk Hava Yolları, Vakıfbank, VMWare, Yaşar Holding, YEDAŞ, Zorlu Grubu gibi kuruluşların üst düzey yöneticileri şirket başarı hikayelerini paylaşacak. İş süreçlerinde verimlilik kazanmayı ve teknolojik altyapısını güçlendirmeyi hedefleyen İETT ile SAP Forum’da işbirliği anlaşması imzalanacak.

SAP Forum İstanbul’a tüm sektörlerden 4000 kişiye yakın katılım bekleniyor. Müşteri ve uzman sunumlarıyla şekillenecek panel oturumlarının yanı sıra kişiselleştirilmiş endüstrilere ve iş kollarına yönelik deneyim alanları ile yoğun bir ajanda hayata geçirilecek. SAP, etkinlikte bağlantılı ekonominin şekillendireceği geleceğe dair öngörülerini paylaşacak. Büyük veri analiziyle işletmelerin bağlantılı ekonomiyle üretilen global veri hacmini işleyerek rekabetçilik kazanma vizyonu SAP uzmanlarının sunumlarına konu olacak. SAP finans çözümleriyle birlikte spor endüstrisine yönelik demolar etkinlikte dikkat çekecek. Alman Milli Futbol Takımı’na Dünya Kupası başarısını getiren ve spor analizini SAP teknolojisiyle buluşturan Match Insights çözümünü ele alan özel demo, SAP Forum’un odak noktaları arasında yer alacak. Ayrıca kapalı grup toplantıları, dünyadan  yenilikçi demolar, geliştirilmiş networking kanalları ile SAP Forum, uzmanlığını mevcut ve potansiyel SAP müşterileri ile buluşturarak fırsata çevirmek isteyen tüm firmalar için etkin bir platform sağlayacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.